Aktualizacje

Aktualizacja MU Origin do wersji 2.0

W tym wypadku na pewno nie przesadzę jeśli powiem, że jest to największy update od startu gry, nie bez powodu w nazwie gry znalazło się “2.0”. Wabzen ogłosił, że w ich najnowszej aktualizacji o podtytule Ragnarok, do gry zostaną dodane bitwy PvP w formacie 100v100.

Do MU Origin oczywiście zostanie dodany też tytułowy tryb Ragnarok, w który będzie w pewnym sensie turniejem, do wzięcia udziału w którym będzie uprawniona topowa setka graczy z poprzedniego miesiąca. Najlepsi gracze będą wyłaniani na podstawie wyników z areny. Turniej będzie trwać przez siedem dni, każdego miesiąca i gracze będą się mierzyć w klasycznym turniejowym formacie tak zwanego drzewka, w każdej kolejne rundzie będzie odpadać połowa zawodników, aż pozostanie tylko jeden zwycięzca. Od momentu, gdy w turnieju pozostanie już tylko najlepsza 16, pozostali gracze będą mogli stawiać zakłady oraz wyrażać aprobatę lub dezaprobatę dla konkretnych zawodników.

Zwiastun najnowszej aktualizacji

Z dodatkowych rzeczy w grze ujrzymy również system ulepszania petów oraz skilli. Gracze, którzy minimum 6 razy odradzali postać oraz ukończyli ścieżkę questów Faith War będą mogli wyposażyć swoje pety w dodatkowe skille. Kolejne sloty na skille będą odblokowywane na odpowiednich poziomach, pierwszy na 30, kolejne 40, 50 i 60. Ostatnią z nowości jest system Guild Temple,

Poniżej linki do App Store i Google Play, gra jest dostępna za darmo z opcjonalnymi mikro transakcjami w grze.

 


Tagi
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Close
Close