Premiery

Arena of Valor premiera SEA

Południowo-wschodnia wersja tej produkcji była już kilkakrotnie poruszana na łamach naszego serwisu i w końcu doczekaliśmy się premiery. Za wydanie azjatyckiej wersji, w odróżnieniu od europejskiej, odpowiada MOBA Games Private Limited. Została ona również wydana pod nieco inną nazwą u nas jest to Arena of Valor: 5v5 Arena Game, a w regionach SEA Garena AOV – Arena of Valor: Action MOBA. Arena of Valor jest również w fazie wczesnych zapisów dla regionów NA.

Zwiastun rozgrywki

Teraz już tylko pozostaje nam liczyć na to, że i na wschodzie gra odniesie sukces i doczekamy się paru ciekawych kolaboracji oraz że wersja SEA nie będzie się zabardzo różnić zawartością od naszej. W grach MOBA większa pula bohaterów jeszcze nikomu nigdy nie zaszkodziła, a fajnie by było zagrać jedną z postaci ze swoich ulubionych anime. Po tym jak w Malezji dzięki współpracy z dostawcą sieci telekomunikacyjnych Digi gracze mogą otrzymać darmowy internet, dalsze kolaboracje nie są wkluczone.

 Arena of Valor: 5v5 Arena Game – zrzut ekranu
 Arena of Valor: 5v5 Arena Game – zrzut ekranu
 Arena of Valor: 5v5 Arena Game – zrzut ekranu
 Arena of Valor: 5v5 Arena Game – zrzut ekranu

  Jeżeli lubicie takie gry jak Leauge of Legends i chcieli byście też czasem móc zagrać poza domem to poniżej możecie pobrać wersję europejską gry dostępną na obie platformy. Gra oczywiście dostępna jest za darmo.

   


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close