Wczesny dostęp

NetEase udostępnia wersję beta swojego Battle Royale, FortCraft

Chiński gigant NetEase, który ostatnimi czasy lubuje się w wydawaniu mobilnych wersji popularnych tytułów z innych platform. Nie mówimy tutaj o oficjalnych portach, tylu autorskich wersjach korzystających z popularnych rozwiązań. NetEase udostępniło wersję beta, swojego kolejnego Battle Royale. Wersja beta, FortCraft jest dostępna na obu platformach iOS i Android.

FortCraft, to jedna z kilku gier tego typu, zapowiedzianych lub wydanych przez tą firmę. Po Rules of Survival oraz Knives Out, które bazują na PUBG. Teraz przyszłą kolej na mobilną wersję Fortnite. Przypomnijmy, że w grudniu zeszłego roku, NetEase zapowiedziało jeszcze, Quantum Special Attack, które również ma być oparte na tym tytule.

FortCraft

Zapisy do wersji beta są dostępne osobno dla graczy obu platform iOS i Android. Gracze pierwszej z tych grup, będą mogli zapisać się na specjalnie przygotowanej stronie, gdzie wystarczy zostawić swój adres, e-mail i postępować zgodnie ze wskazówkami: fortcraft.com/testflight. Natomiast gracze Androida, mogą skorzystać z formularza na platformie Google Play, gdzie wystarczy potwierdzić chęć udziały w testach: Google Play. Akceptacja udziału w beta testach może chwilę potrwać.

FortCraft zaoferuje nam wszystkie typowe dla Fortnite mechaniki w wywianiu mobilnym. Trafimy więc na mapę o wymiarach 4×4 km, gdzie zmierzymy się w walce na śmierć i życie z pozostałą 99 graczy. W FortCraft nie zabraknie oczywiście możliwości wznoszenia własnych budowli, podobnie jak i w “pierwowzorze”. W trosce o graczy mobilnych i to, aby gra skoncentrowana była na walce a nie na samym budowaniu, w grze mamy dostępny system, który umożliwi nam stawianie wcześniej przygotowanych konstrukcji jednym kliknięciem.

Galeria

 FortCraft (Unreleased) – zrzut ekranu
 FortCraft (Unreleased) – zrzut ekranu
 FortCraft (Unreleased) – zrzut ekranu
 FortCraft (Unreleased) – zrzut ekranu

  W ciekawszych mechanik gra zaoferuje również, tryb gry w drużynie, gdzie będziemy mogli współpracować z innymi graczami. W FortCraft jest dostępny również system komunikacji głosowej, który szczególnie w grach tego typu jest przydatny, jeśli planujemy wykonywać wymagające lepszej współpracy akcje.

  NetEase jest tak aktywne na rynku mobilnym, że prawdopodobnie w tym roku zobaczymy od nich cztery gry Battle Royale. Dwie oparte na PUBG i dwie na Fortnite. Jeśli FortCraft was zainteresowało poniżej znajdziecie odnośniki do zgłoszenia chęci udziału w testach, wersji na system iOS i Android.

   

  Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
  Przejdź do strony rejestracji


  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close