Wczesny dostęp

Beta oficjalnych mobilnych wersji PUBG od Tencent już dostępna

Beta oficjalnych mobilnych wersji PUBG od Tencent Games już dostępna. Zarówno PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile: Army Attack (绝地求生: 全军出击) jak i PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile: Battlefield (绝地求生: 刺激战场), weszły w fazę beta testów.

Mobilne wersje jednego z najpopularniejszych przedstawicieli gatunku Battle Royale, PlayerUnknown’s Battlegrounds są tworzone przez chińskiego giganta Tencent Games przy współpracy z Bluehole.

Zwiastun PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile: Army Attack

Niestety oficjalnie i nie oficjalnie, gra w fazie beta nie jest dostępna globalnie. W wersji na iOS, nie będziemy mieli jak pobrać gry z oficjalnych źródeł, gdyż gry zostały wypuszczone w Chińskim App Store. Natomiast w wersji na Androida, możemy pobrać aplikacje bezpośrednio ze strony gry, do czego zachęca sam wydawca.

Zwiastun PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile: Battlefield

Obie wersje gry, będą toczyć się na mapie praktycznie identycznej jak ta znana z PC’towej wersji. Jednak PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile: Army Attack, zaoferuje nieco bardziej aracde’owy styl gry, w walką w powietrzu i na morzu. Natomiast PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile: Battlefield, będzie nastawione na bardziej taktyczne podejście do gry, bardziej zbliżone do oryginału.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile: Army Attack, możecie pobrać w wersji na Androida bezpośrednio ze strony wydawcy,poprzez kliknięcie w ten link. PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile: Battlefield, jest dostępne w tym miejscu, również w wersji na Androida.

Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Przejdź do strony rejestracji


Tagi
Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Close
Close