NewsyWyróżnione

Polskie Blocky Farm dostępne również na Androidzie

Nie jest to wiadomość pierwszej, gdyż Blocky Farm zadebiutowało na Androidzie jeszcze w ubiegłym miesiącu. Jest to gra polskiego studia Jet Toast warto o niej wspomnieć. Przeniesienie gry na obie platformy trwało długie miesiące, ponieważ na iOS, Blocky Farm miało swoją premierę w październiku ubiegłego roku.

Nie ma co narzekać, tylko trzeba się cieszyć, że teraz możemy zagrać na obu platformach i zbudować swoją farmę marzeń. Warto również wspomnieć, że od swojej premiery gra dostałą kilka większych aktualizacji w tym dodającą do gry system pogody.

Zwiastun

Wkrocz do czarującego świata Blocky Farm, gdzie możesz dbać o urocze pupile i zwierzęta, ozdabiać je stylowymi gadżetami i otrzymywać miłość w podzięce. Zarządzaj swoimi ziemiami, dostarczaj wyprodukowane dobra do miasta przy pomocy traktora i buduj przyjaźnie z mieszkańcami. Rozpocznij swoje farmowe życie już dzisiaj! Tak gra jest reklamowana na stronach sklepów App Store i Google Play.

Galeria

Blocky Farm
Blocky Farm
Blocky Farm
Blocky Farm
Blocky Farm
Blocky Farm
Blocky Farm
Blocky Farm

  Jeśli wciąż się zastanwiacie, czy zagrać w Blocky Farm to gra zdobyła Nagrodę Publiczności podczas konferencji Digital Dragons 2017. Już teraz możecie w nią zagrać za darmo na iOS i Android. Poniżej znajdziecie odnośniki do sklepów App Store i Google Play.

   App Store  Google Play  Tagi
  Pokaż więcej

  2 Komentarze/y

  Dodaj komentarz

  Close
  Close