Zapowiedzi

Bury me, my Love tekstowa gra mobilna

Bury me, my Love będzie przygodową grą mobilną, która zadebiutuje 28 października obecnego roku na platformie iOS i Android. Gra za pomocą wiadomości tekstowych opowie nam historię osadzoną we współczesnych realiach. Główna bohaterka Nour jest uchodźczynią z Syrii, która zostawia swojego męża i emigruje do Europy.

W grze wcielamy się w Majd’a meża głównej bohaterki i za pomocą wiadomości wysyłanych przez aplikację podobną do WhatsApp, staramy się pomóc naszej żonie w różnych życiowych sytuacjach.

Gra ma działać w czasie pseudo-rzeczywistym to znaczy, że jeśli nasza wirtualna towarzyszka życia będzie potrzebowała paru godzin na wykonanie pewnych zadań to da nam znać o ich wyniku po kilku godzinach. Dla niecierpliwych w grze ma być też opcja przyspieszonej gry.

Osobiście wydaje mi się, że ta gra chce się bardziej wybić na darmowej reklamie wywołanej kontrowersyjnym tematem niż zaoferować nam coś więcej. Poza tym gdyby ta gra miała być realistyczna tak jak zapowiadają sami twórcy to do Europy wyruszył by Majd.

Po więcej informacji związanych z grą zapraszam na oficjalną stronę.


Tagi
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Close
Close