Aktualizacje

Chińskie czołgi w World of Tanks Blitz

Dziś do World of Tanks Blitz, weszła nowa aktualizacja, która wprowadza sporo zmian i nowości o które prosili sami gracze. Motywem przewodnim aktualizacji oznaczonej numerem 4.6, są oczywiście nowe Chińskie czołgi, Wargaming nie zapomniał o mobilnej wersji swojego hitu, który pomału goni starszego brata.

Prezentacja chińskiego drzewka

Od teraz w World of Tanks Blitz, możecie zdobyć dziesięć zupełnie nowych czołgów, z chińskiego drzewka technologicznego. Na początku, przyjdzie nam odblokować kilka lekkich czołgów takich jak Renault NC-31, Vickers Mk. E Type, Type 2597 Chi-Ha czy M5A1 Stuart. Od poziomu piątego przechodzimy do mocno zmodyfikowanych radzieckich czołgów średnich jak T-34m Type 58, T-34-1 i  WZ-120. Na szczycie drzewa technologicznego czeka poteżna 121 z ponad 400 punktami obrażeń na pojedynczy strzał, na którą już czają się najlepsi gracze.

W najnowszej aktualizacji ujrzymy również przerobiony i usprawniony system bitew rankingowych, teraz aby dołączyć do bitwy należy pozsiadać czołg minimum siódmego poziomu. Na początku będziemy musieli zagrać pierwsze 20 bitew, o tak zwane rozstawienie, od których będzie zależało do jakiej ligi zostaniemy przyporządkowani, im wyższa liga tym lepsze nagrody, więc jest o co walczyć. Poprawiono również dobór graczy do poszczególnych drużyn oraz zmniejszono również wahania w penetracji pocisków z 25% na 15%, dzięki czemu strzały oddawane przez graczy będą miały węszą przewidywalność zarówno w zakresie przebicia pancerza, jak i ilości zadawanych obrażeń.

Omówienie aktualizacji 4.6

Powyżej możecie zapoznać się z szczegółowym omówieniem całej aktualizacji, w języku angielski. Niewątpliwie dla sporej liczby graczy ciekawe będą również zmiany w systemie ulepszeń, który teraz pozwala łączyć takie same rodzaje wzmocnień, aby otrzymać ich ulepszone wersje. Na koniec nie mogło oczywiście zabraknąć nowych kamuflaży dla wybranych czołgów.

Galeria

 World of Tanks – zrzut ekranu
 World of Tanks – zrzut ekranu
 World of Tanks – zrzut ekranu
 World of Tanks – zrzut ekranu
 World of Tanks – zrzut ekranu
 World of Tanks – zrzut ekranu

  Poniżej znajdziecie odnośniki do App Store i Google Play, skąd za darmo będziecie mogli pobrać World of Tanks Blitz i samemu przetestować aktualizację 4.6 i chińskie czołgi.

   

  Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
  Przejdź do strony rejestracji


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close