Wczesny dostępZapowiedzi

Com2uS zapowiada grę muzyczno-taneczną Dancevil

Jeden z największych globalnych wydawców, Com2uS zapowiedział właśnie nowy tytuł. Dancevil, które ma być nowym mobilnym sandbox’em, w którym będziemy mogli tworzyć swoją własną muzykę oraz układy taneczne. Wraz z zapowiedziom samego tytuł została zapowiedziana również zamknięta beta, do której można się już rejestrować.

Czas pokaże, czy taki tytuł ma szansę przyjąć się poza rynkiem azjatyckim, gdzie taki typ muzyki i zespoły taneczne cieszą się ogromną popularnością. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun w pełni prezentujący rozgrywkę z Dancevil

Zwiastun

W samej grze będziemy mogli tworzyć własne układy w dość zaawansowanym kreatorze, wybierać własne postaci oraz muzykę. Po tym jak wygląda zaprezentowana rozgrywka z Dancevil, można przypuszczać, że gra będzie miała bardzo rozwinięte aspekty socjalne. Naszymi dziełami będziemy mogli dzielić się z innymi graczami. Z pewnością będzie to gra dla osób bardzo kreatywnych.

Jeśli jesteście zainteresowani, możecie już dziś posrać się o wcześniejszy dostęp do tego tytułu i wziąć udział zapisach do zamkniętych beta testów. Zapisy dostępne są na oficjalnej stronie gry: event.withhive.com. Dla tych, którzy skorzystają z tej opcji, poza oczywistą nagroda w postaci wcześniejszego dostępu, czekają również nagrody w postaci gemów i złota.

Tytuł ten ma zadebiutować globalnie jeszcze w tym roku, lecz nie liczył bym na szybką premierę. Warto również wspomnieć, że za produkcję odpowiada jedno z wewnętrznych studiów wydawcy.Tagi
Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Close
Close