NewsyWyróżnione

Nietypowe DANCEVIL pojawiło się w sklepie Google Play

Zapowiedziane przed trzema tygodniami DANCEVIL pojawiło się w sklepie Google Play. Ta nietypowe gra muzyczno-taneczna, za której wydanie jest odpowiedzialne studio Com2uS, może zadebiutować szybciej niż się spodziewamy. Obecnie tytuł ten jest dostępny w ramach zamkniętej bety dla wybranych graczy.

Teraz dodatkowo twórcy udostępnili opcję wstępnej rejestracji za pomocą sklepu Google Play. Jeśli chcecie z niej skorzystać możecie się zapisać w tym miejscu: DANCEVIL.

Zwiastun

DANCEVIL zapowiada się na grę mobilną jakiej jeszcze rynek nie widział. Ta nietypowa produkcja ma nam pozwolić na tworzenie własnych ruchów tanecznych oraz muzyki. Dzięki pojawieniu się gry w sklepie Google, dowiedzieliśmy się również, że w tym tytule będziemy mogli produkować swoje własne klipy muzyczne. Na nowych screenach, można również dokładnie zobaczyć elementy edytora układów tanecznych i tworzenia muzyki.

Wygląda na to, że Com2uS ma dobry pomysł na swoją grę, a jej żywotność będzie zależała w głównej mierze od twórczości i zaangażowania samych graczy. Przy regularnym aktualizowaniu gry o nową zawartość w postaci kostiumów itp. DANCEVIL, może odnieść nie mały sukces.

Wraz z pojawieniem się DANCEVIL w sklepie Google Play, zostały udostępnione zupełnie nowe materiały promocyjne. Możecie je zobaczyć w poniższej galerii lub bezpośrednio w sklepie.

Galeria

DANCEVIL
DANCEVIL
DANCEVIL
DANCEVIL
DANCEVIL
DANCEVIL
DANCEVIL

  Wszystkich zainteresowanych odsyłam do strony gry w sklepie Google Play. Link znajdziecie poniżej.

   Google Play


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close