Promocje

Darmówki, aż 5 gry za free! #4

Nietypowo bo w środku tygodnia, a nie jak zwykło to bywać w weekend’y, mam dla was kolejną paczkę darmowych gier na Androida. Czyli to co wszyscy lubią i kochają.

Cover artDeep Space VR (pierwotna cena 4,59 zł)
Nie jest to do końca gra, a raczej pewniego rodzaju doświadczenie VR, w którym wcielamy się w rolę pasarzera stacji kosmicznej. Dla lepszych doznań przydało by się mieć również Google Cardboard. Myślę że jest to ciekawa darmowa opcja dla osób chących sprawdzić VR na własną rękę.

Cover artMonster Numbers: Math for kids (pierwotna cena 8,09 zł)
Nazwa powinna wyjaśniać wszystko, gra matematyczni edukacyjna dla najmłodszych. Możecie ją sprawić młodszym członkom rodziny lub znajomym, albo nawet sami skorzystać.

Cover artThe Firm (pierwotna cena 4,77 zł)
Gra zręcznościowa, w której naszym zadaniem jest decydowanie o tym co sprzedać co kupić, tak to można opisać w bardzo dużym uproszczeniu. Osobiście sam posiadam tą grę dzięki jednej z poprzednich promocji i powiem, że jest ona dość trudna.

Cover artDivinerz: Sudoku (pierwotna cena 8,69 zł)
Ciekawa wariacja na temat Sudoku. Zamiast typowych i nudnych cyferek w tej grze zobaczymy szereg rożnych symboli oraz wielkość plansz, dzięki temu gra jest bardziej rozwijająca i trudniejsza od zwykłych wersji Sudoku, na pewno na początku będzie się trzeba przestawić i przyzwyczaić.

Cover artAvoid It (pierwotna cena 3,99 zł)
Gra przygodowa, w której naszym zadaniem jest uciekanie i unikanie wszelakich pułapek oraz przetrwanie. Gra charakteryzuje się ciekawą mroczną stylistyką i ręcznie rysowaną grafiką.

Wszystkie prezentowana gry są wersjami na system Android, aby przejść do sklepu wystarczy wcisnąć nazwę interesującej was pozycji, aby dodać grę do swojej biblioteki na stałe wystarczy zalogować się na swoje konto Google Play i po prostu wcisnąć przycisk zainstaluj.


Tagi
Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Close
Close