Newsy

Sdorica -sunset- znamy datę premiery na iOS i Android

Dokładnie 3 dni temu informowaliśmy o możliwości wstępnej rejestracji do Sdorica -sunset-. Dziś poznaliśmy oficjalną datę premiery gry na iOS i Android. Tytuł ten zadebiutuje już niedługo bo dokładnie 19 kwietnia.

Najwidoczniej twórcy dali sobie spokój z celami społeczności określonymi w evencie wstępnej rejestracji i postanowili w końcu wypuścić grę na rynek.

Zwiastun

Już niedługo wszyscy się przekonamy czy Sdorica -sunset- spełni pokładane w tym tytule nadzieje i pozytywnie nas zaskoczy. Ten tytuł RPG, poza dość niecodzienną mechaniką rozgrywki i mocną fabułą ma nam zaoferować również kilka ciekawych systemów ulepszeń.

Wciąż możecie jeszcze wziąć udział w evencie wstępnej rejestracji i zdobyć nagrody na start tego tytułu. Sam event dostępny jest między innymi na stronie producenta: rayark-pass.net. Znajdziecie tam również dodatkowe informacje na temat tego tytułu. Możecie również zajrzeć do naszych poprzednich newsów.

Galeria

 Sdorica -sunset-- screenshot
 Sdorica -sunset-- screenshot
 Sdorica -sunset-- screenshot
 Sdorica -sunset-- screenshot

  Użytkownicy Andoirda  mogą się również zarejestrować za pośrednictwem strony gry w sklepie Google Play. Link znajdźcie poniżej.

   Google Play  Tagi
  Pokaż więcej

  Dodaj komentarz

  Close
  Close