AktualizacjeZapowiedzi

Do Kritika: The White Knights zmierza nowa postać

Zaledwie wczoraj informowaliśmy o nowej aktualizacji do jednej z topowych gier mobilnych od GAMEVIL, dziś mamy dla was podobną informację. Również do Kritika: The White Knights nadchodzi nowa aktualizacja i być może nie jest ona tak rozbudowana jak ta do Dragon Blaze, ale również została opatrzona specjalnym pre-register event’em, za który możecie otrzymać aż 5000 karatów (specjalnej płatnej waluty) oraz ticket na przyzwanie losowego ethereal peta (przedostatniej dostępnej jakości w grze). Jeżeli jesteście zainteresowani event znajdziecie na oficjalnej stronie gry, gdzie wystarczy jedynie podać swojego maila i czekać do premiery aktualizacji. Event będzie dostępny w dniach od 21 listopada do 4 grudnia bieżącego roku.

Pewnie wciąż zastanawiacie się co przyniesie nowa aktualizacja, na obecną chwile potwierdzone zostało jedynie, albo, aż zależy jak na to spojrzeć, wprowadzenie nowej klasy postaci Mystic Wolf Guardian (poniżej wideo prezentujące postać). Miejmy nadzieje, że Panowie z GAMEVIL wymyślą coś jeszcze bo aktualizacja do Ktiriki w porównaniu z tą do Dragon Blaze wygląda co najwyżej przeciętnie

Zwiastun nowej klasy postaci

Kritika: The White Knights jest dostępna za darmo na iOS i Android, linki do App Store i Google Play poniżej, zapraszam do pobierania i grania.

 


Tagi
Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Close
Close