Premiery

Dragon Quest Rivals debiutuje w Japonii

Wczoraj, mianowicie 2 listopada, miała miejsce jeszcze jedna premiera o której nie zdążyliśmy was poinformować. Może nie jest to najważniejsza premiera z perspektywy zachodniego odbiorcy, ale zainteresowani tą produkcją znajdą sposób, aby ją przetestować. Gra o której mówimy to Dragon Quest Rivals, za które odpowiada nie kto inny jak Square Enix, premiera gry odbyła się zgodnie z planem, o którym informowaliśmy już po przednio.

Zwiastun gry

Dragon Quest Rivals charakteryzuje się bardzo widowiskowymi animacjami ataków i jako gra karciana czerpie z dobrodziejstw innych mobilnych karcianek takich jak Hearthstone, Mabinogi Duels czy nawet Pokemon TCG. W samej grze zobaczymy, masę postaci oraz stworów z uniwersum Dragon Questa.

Aktualnie przez grę przewala się ogromna masa hejtu, której niestety nie jestem w stanie zrozumieć, aktualnie gra w Google Play ma średnia ocenę na poziomie 2,1 w skali do 5.

Galeria

iPhone スクリーンショット 1
iPhone スクリーンショット 2
iPhone スクリーンショット 3
iPhone スクリーンショット 4
iPhone スクリーンショット 5

  Gra jest dostępna za darmo na systemach iOS i Android, jednak istnieje blokada regionalna, poniżej linki do App Store i Google Play, gdzie możecie znaleźć więcej informacji o grze.
   


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close