Newsy

Durango: Wild Lands z datą premiery

Nadchodzący hit od Nexon, Durango: Wild Lands, który w zeszłym roku rozpoczął fazę beta testów otrzymał właśnie datę premiery. Gra ma zadebiutować początkowo tylko w Koreii 25 stycznia tego roku, czyli dokładnie za 2 tygodnie. Dokładna data premiery wersji globalnej nie jest jeszcze znana, ale wiemy na pewno, że została potwierdzona na bieżący rok. Ponadto gra już posiada anglojęzyczną wersję językową , co znacznie może przyspieszyć pojawienie się Durango na zachodzie.

Zwiastun

Durango: Wild Lands jest już w produkcji od pięciu i pół roku i już od samego początku było planowane jako gra, która ma osiągnąć wielki sukces na rynku mobilnym, co może tylko potwierdzać czas produkcji. Osobiście przyznam, że udało mi się spędzić trochę czasu z betą tej gry i zapowiada się ona bardzo dobrze, jest to jedna z tych premier na które czekamy z niecierpliwością.

Galeria

 Durango: Wild Lands (Unreleased) – zrzut ekranu
 Durango: Wild Lands (Unreleased) – zrzut ekranu
 Durango: Wild Lands (Unreleased) – zrzut ekranu
 Durango: Wild Lands (Unreleased) – zrzut ekranu

  Sama gra jest mulitplayerowym sandbox’em, w którym walczymy o przetrwanie w świecie opanowanym przez dinozaury. Nie zabraknie również możliwości rozwoju swojej postaci, czy współpracy lub rywalizacji z innymi graczami.

  Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
  Przejdź do strony rejestracji


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close