Aktualizacje

Elektryzująca aktualizacja w Clash Royale

Studio Supercell wypuściło dziś nową elektryzującą, jak sami twierdzą, aktualizację do swojego superhitu mobilnego Clash Royale. W jej skład wchodzą nowa zawartość oraz liczne poprawki ulepszające rozgrywkę.

Największą nowością niewątpliwie jest nowa arena Electro Valley, do której otrzymacie dostęp dopiero po zebraniu 3400 trofeów oraz legendarna arena, od teraz będzie to arena 12 z masą nagród w postaci skrzynek z loot’em, złota za wygraną i innymi. Wartość nagród zwiększa się stopniowo.

Do gry wkroczyły również dwie nowe karty, Zappies, przywołujący miniaturowe maszyny zap oraz kartę Hunter’a, który zadaje ogromne obrażenia w zwarciu na, krótkim dystansie. Poza kartami w grze pojawią się również trzy nowe skrzynki:

  • Lightning Chest, pozwala wymienić wybrane stosy kart na maksymalnie 5 ‘Strikes”,
  • Fortune Chest, pozwala zobaczyć co otrzymamy w kolejnej skrzynce,
  • King’s Chest / Legendary King’s Chest, w zależności o wersji zawiera epickie lub legendarne karty.

Nie obyło się również bez stosownych ulepszeń, od teraz “Daily Gift”, misja z codzienną nagrodą jest automatycznie aktywna, Epickie i Legendarne karty częściej pojawiają się w sklepie po zebraniu co najmniej 4000 trofeów, karty na maksymalnym poziomie będą żadzie dostępne w sklepie Fortune Chest.

Ponadto do gry zostały wprowadzone liczne poprawki poprawiające balans rozgrywki, pełną ich listę możecie znaleźć w tym miejscu.

Grę możecie pobrać za darmo na swoje urządzenia działające na systemach iOS jak i Android, linki do App Store i Google Play znajdziecie poniżej.

 


Tagi
Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Close
Close