Newsy

Epic Games rozsyła pierwsze zaproszenia do Fortnite w wersji na iOS

Studio Epic Games, oficjalnie rozpoczęło fazę zamkniętych beta testów mobilnej wersji Fortnite. Testy dostępne są jedynie dla użytkowników korzystających z urządzeń działających na systemach iOS i wymagają zaproszenia. Wersja na Androida ma być dostępna w przeciągu kilku najbliższych miesięcy.

Fortnite aktualnie okupuje pierwsze miejsce w App Store w kategorii gry akcji. Oznaczać to może to, że po pierwsze gra jest tak dobra jak pierwowzór oraz że Epic Games rozesłało nie małą ilość zaproszeń.

Zwiastun

Jeśli jeszcze nie zapisaliście się do testów, możecie to zrobić na specjalnie do tego przygotowanej stronie: epicgames.com. Rejestracja będzie wymagać od was założenia uniwersalnego konta, z którego możecie korzystać we wszystkich grach Epic.

Słowem przypomnienia Fortnite to przedstawiciel popularnego gatunku Battle Royale. W mobilnym porcie mamy otrzymać możliwość wspólnej zabawy z graczami korzystającymi z innych platform, a co za tym idzie wersja mobilna nie może odbiegać zbytnio od pozostałych.

Galeria

  Poniżej znajdziecie odnośnik do Fortnite w sklepie App Store, skąd będziecie mogli pobrać tą grę, jeżeli zostaliście zaproszeni do testów.

  Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
  Przejdź do strony rejestracji


  Tagi
  Pokaż więcej

  Dodaj komentarz

  Close
  Close