Aktualizacje

Fate/stay night już dostępne w The Alchemist Code

Już do dziś fani serialu Fate/stay night mają niepowtarzalną okazję zagrać swoimi ulubionymi postaciami w The Alchemist Code. To wszystko jest możliwe dzięki specjalnemu event’owi kolaboracyjnemu, który dostępny jest w grze gumi.

Event Fate/stay night [Unlimited Blade Works] w The Alchemist Code, dostępny jest od dzisiejszego dnia, aż do 5 maja. Poniżej możecie obejrzeć nowy zwiastun związany z tym wydarzeniem

Zwiastun

Dzięki tej współpracy w The Alchemist Code zobaczymy nie tylko postacie znane z Fate/stay night [Unlimited Blade Works], ale również ikoniczne bronie oraz przedmioty z tej serii. Część z nowej zawartości otrzymamy już za samo zalogowanie się do gry, na pozostałe będziemy musieli zapracować.

Podczas tego wydarzenia zdobyć będziemy mogli mistrzów i pachołków. Między innymi: Saber, Rin Tohsaka, Gilgamesh, Illyasviel. Fani Fate/stay night z łatwością powinni również rozpoznać unikalne przedmioty, których urzywają nowi dla The Alchemist Code bohaterowie.

Twórcy poszli jeszcze o krok dalej tworząc zupełnie trzy nowe postacie. Są one wynikiem połączenia bohaterów The Alchemist Code i Fate/stay night, w wyniku czego otrzymaliśmy: Rider Yomi, Saber Lamia i Archer Zahar, widocznych poniżej.

The Alchemist Code

Więcej o samej grze i evencie, możecie przeczytać na stronie: alchemistcode.com. Zapraszam również do zapoznania się z poniższą galerią, gdzie przedstawione są wszystkie nowe postacie.

Galeria

The Alchemist Code Fate/stay
The Alchemist Code Fate/stay
The Alchemist Code Fate/stay
The Alchemist Code Fate/stay
The Alchemist Code Fate/stay
The Alchemist Code Fate/stay
The Alchemist Code Fate/stay
The Alchemist Code Fate/stay

  Jeśli chcecie wiząć udział w tym wydarzeniu nic nie stoi na przeszkodzie. The Alchemist Code dostepne jest za darmo na obu platformach iOS i Android. Linki do odpowiednich sklepów znajdziecie poniżej. Dzięki temu eventowi jedna z najlepszych mobilnych strategi stała się jeszcze lepsza.

   App Store  Google Play  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close