Aktualizacje

FIFA Football z śródsezonową aktualizacją

Połowa sezonu w FIFA Football już za nami i Electronic Arts, aby nieco rozruszać swoich graczy, przygotowało nową śródsezonową aktualizacją. A w niej między innymi aktualizacje składów, wyzwania, zmiany w systemie lig i wiele więcej.

Podobno to jeszcze nie wszystko bo elektronicy jeszcze coś dla nas szykują. Reszta nowości coming soon.

Zwiastun

Najnowsza aktualizacja do FIFA Football aktualizuje składu, o zmiany wprowadzone w zimowym okienku transferowym. Dzięki temu karty zawodników, którzy zmienili kluby zostały zaktualizowane w grze.

FIFA Football

Do mobilnej wersji cyklu nareszcie trafią również wyzwania budowania składów, które po raz pierwszy pojawiły się w ubiegłorocznej PC’towej i konsolowej wersji gry. Wyzwania te polegają na zbudowaniu jak najlepszego składu według ustalonych zasad i ograniczeń.

Nowych zmian doczekał się również system ligowy. Zmieniono system rankingów i matchmaking lig. Ligi będą teraz zyskiwać lub tracić Sławę (fame) w zależności od rezultatów odniesionych w turniejach. A sam ranking lig będzie się opierał na punktach sławy. Pełen opis zmian wprzędzonych w nowej aktualizacji znajdziecie w tym miejscu: easports.com/fifa/fifa-mobile.

Galeria

 FIFA Football – zrzut ekranu
 FIFA Football – zrzut ekranu
 FIFA Football – zrzut ekranu
 FIFA Football – zrzut ekranu
 FIFA Football – zrzut ekranu

  FIFA Football mobilna wersji popularnej kopanki, jest dostępna za darmo na iOS i Androida. Poniżej znajdziecie linki do pobrania gry z obu sklepów.

   

  Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
  Przejdź do strony rejestracji


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close