Premiery

Final Fantasy Awakening premiera SEA

premiera w Malezji, Singapurze, Tajlandii, Wietnamie i Indonezji

Gra zadebiutowała właśnie w południowo-wschodnim App Store oraz Google Play i jest dostępna dla graczy z Malezji, Singapuru, Tajlandii, Wietnamu i Indonezji. Final Fantasy Awakening  zostało wydane przez studio Efun, pod przewodnictem Square Enix.

Najnowsza część o podtytule Awakening jest pierwszą oficialną gra MMOARPG (Massively Multiplayer Online Action Role-Playing Game) z serii Final Fantasy. Fani takich odsłon jak na przykład Final Fantasy Type-0, która była dostępna między innymi na konsolach i PC, znakomicie odnajdą się w Awakening. Gra zaoferuje podobną koncepcję przedstawionego świata, styl graficzny, postacie oraz tryb rozgrywki.

 FINAL FANTASY AWAKENING:SE Authorize 3D ARPG – zrzut ekranu

W Final Fantasy Awakening  da nam mozliwość zarekrutownia bohaterów Class Zero takich jak Ace, Machina, Seven i Rem oraz przyzwania potężnych Eidolon’ów takich jak na przykład Odin lub Bahamut. Squere Enix nie było by sobą, gdyby wypuściło kolejną odsłonę swojej topowej marki bez dodania jakichś nowości, w grze będziemy mogli korzystać z czatu głosowego w czasie rzeczywistym oraz otrzymamy możliwość stworzenia drużyny z innymi graczami za pomocą jednego kliknięcia. Takie opcje na pewno ułatwią nam zabawę w dynamicznych trybach PvP i PvE.

Grę można pobrać z oficjalnych marketów lub z stron pośrednich, które nie posiadają blokad regionalnych.

 

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Close
Close