Premiery

FishingStrike nowa gra od Netmarble już dostępna

Ta nietypowa gra mobilna, za której wydanie odpowiada Netmarble zadebiutowała globalnie. FishingStrike jest już dostępne dla wszystkich na obu iOS i Android, w darmowej dystrybucji. Ta niezwykle dopracowana gra wędkarska ma stawiać przede wszystkim na realizm.

W tytule tym, będziemy mieli możliwość zwiedzenai niemal, że całego świata i złapamia przeróżnych morskich stworzeń. Poniżęj możecie obejżeć zwiastun prezentujący rozgrywkę.

Zwiastun

FishingStrike ma przede wszystkim kojarzyć się z realizmem. Twórcy chcieli, abyśmy w ich nowym dziele czyli emocje i napięcie towarzyszące pojedynkom z różnymi morskimi stworzeniami. Czy jest to Next Gen’owa produkcja możecie przekonać się sami.

W grze będziemy mieli możliwość podróżowania po najbardziej renomowanych światowych łowiskach, z których każde będzie posiadać unikatowe stworzenia. A w grze jest ich dość sporo bo przeszło 500. Dodatkowo nasze okazy będziemy mogli trzymać w naszym wirtualnym akwarium. Z tą opcją wiąże się parę dość niespotykanych rozwiązań, gdyż nasze okazy będziemy mogli podziwiać zarówno w rozszerzonej jak i wirtualnej rzeczywistości.

Galeria

 FishingStrike – zrzut ekranu
 FishingStrike – zrzut ekranu
 FishingStrike – zrzut ekranu
 FishingStrike – zrzut ekranu
 FishingStrike – zrzut ekranu

  Tak jak wspominaliśmy na początku, tytuł ten jest dostępny za darmo na iOS i Android. Jeśli macie ochotę przetestować, tę grę poniżej znajdziecie odnośniki do sklepów App Store i Google Play. Dajcie znać w komentarzach jak wam się podoba nowa gra wydana przez Netmarble.

   App Store  Google Play  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close