Pierwsze spojrzenie

Fitness Fantasy pierwsze spojrzenie

Dziś na tapetę bierzemy, jedną z najoryginalniejszych gier opisywanych przez nas w serii “Pierwsze spojrzenie”. Fitness Fantasy, od studia Shikudo, zdecydowanie wyróżnia się na tle innych gier z wczesnego dostępu oraz tych już oficjalnie dostępnych na rynku. Twórcy postanowili wykorzystać dwa najpopularniejsze motywy na rynku mobilnym w kończącym się już 2017 roku i stworzyć grę mobilną łączącą elementy RPG fantasy oraz aplikacji fintess.

Z pozoru gra jest zwykłym prostym RPG, gdzie zbieramy drużynę bohaterów, ulepszamy ich, ubieramy i wysyłamy na kolejne coraz trudniejsze misje z automatyczną walką, ale jeden mały szczegół drastycznie wpływa na podejście do samej gry. Gra wykorzystuje pedometr, czyli licznik kroków, i właśnie dzięki temu, że poszukamy się z naszym urządzeniem zarabiamy w grze. Tak zebraną energię wykorzystamy na między innymi wzmacnianie naszych bohaterów, więcej zastosowań ma być dostępnych w przyszłości.

Poza rewolucyjnym systemem wykorzystującym nasz wysiłek fizyczny, w samej grze znajdziemy również możliwość walki z innymi graczami, kampanię dla pojedynczego gracza, oraz w miarę rozbudowany system ulepszania bohaterów, na który skada się levelowanie oraz ulepszanie jakości bohaterów, poza tym każdy z ich posiada ekwipunek z sześcioma slotami na rożne przedmioty

Galeria

 Fitness Fantasy - Pedometer RPG (Unreleased) – zrzut ekranu
 Fitness Fantasy - Pedometer RPG (Unreleased) – zrzut ekranu
 Fitness Fantasy - Pedometer RPG (Unreleased) – zrzut ekranu

  Pomimo tego, że gra znajduje się wciąż na bardzo wczesnym etapie produkcji, zachęcam do pobierania, ogrywania i wspierania twórców ze studia Shikudo, pod tym linkiem znajdziecie ich oficjalną stronę na portalu społecznościowym facebook, gdzie poza informacjami o grze, możecie zostawić swoje sugestie dotyczące rozwoju gry. Link do pobrania gry na Androida z Google Play, poniżej.


  Tagi
  Pokaż więcej

  Dodaj komentarz

  Close
  Close