Zapowiedzi

Florence wkrótce pojawi się również na Androidzie

Studio Annapurna Interactive, które ostatnio wydało grę Florence w wersji na iOS, poinformowało że gra wkrótce trafi również na Androida. Gra jest dostępna w sklepie App Store od 14 lutego i trafi do Google Play, równo kalendarzowy miesiąc później, czyli 14 marca.

Florence jest interaktywną powieścią przedstawiającą życiowe losy młode kobiety Florence Yeoh.

Zwiastun

Za stworzenie tej produkcji jest odpowiedzialny jeden z głównych projektantów mobilnego hitu Monument Valley. Florence to interaktywna opowieść o młodej kobiecie, która przeżywa pierwszą miłość.

Gdy poznajemy naszą bohaterkę jest ona niezadowolona ze swojego życia. Przytłacza ją rutyna, praca, sen i spędzanie za dużej ilości w mediach społecznościowych. Pewnego dnia poznaje ona wiolonczelistę o imieniu Krish, to spotkanie zmieni całe jej życie.

Sama gra stoi głównie historią i posiada bardzo prostą mechanikę rozgrywki składająca się z puzzli i mini gierek logicznych oraz decyzji wpływających na fabułę. Jeśli lubicie spokojną rozgrywkę, przy której możecie zagłębić się w fabule będzie to pozycja dla was.

Galeria

Florence
Florence
Florence
Florence
Florence

  Poniżej znajdziecie link do App Store, gdzie będziecie mogli zakupić tą nietypową produkcję. Gra jest dostępna w cenie 13,99 zł.

  Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
  Przejdź do strony rejestracji


  Tagi
  Pokaż więcej

  Dodaj komentarz

  Close
  Close