Premiery

Fortnite na iOS dostępne dla wszystkich

Ostatnimi czasu rynek mobilnych Battle Royale stał się bardzo opłacalny, dlatego coraz więcej wydawców ma w swojej ofercie gry tego typu. Przed paroma tygodniami informowaliśmy was o becie Fortnite na iOS, dziś gra jest już dostępna dla wszystkich.

Gdy chodzi o duże pieniądze nikt nie zwleka z wydaniem swoich produkcji. A dzięki temu cześć z was może już zagrać w mobilne Fortnite od Epic Games.

Zwiastun

Większość z was pewnie, bardzo dobrze już zna ten tytuł. W roli przypomnienia mobilne Fortnite ma zaoferować taką samą rozgrywkę jak wersje znane z innych platform. Zmierzymy się w 100 osobowych pojedynkach na śmierć i życie na zamkniętej wyspie. Tak jak przystało na gry z tego gatunku zaczniemy zupełnie bezbronni.

Fortnite w odróżnieniu do większości konkurencji oferuje nam również możliwość gromadzenia surowców i wznoszenia struktur. Chociaż niektóre produkcje konkurencji, również posiadają już bliźniacze systemy. Więcej o tej grze przeczytać możecie w naszych poprzednich newsach lub na stronie producenta: epicgames.com.

Galeria

Fortnite na iOS
Fortnite na iOS
Fortnite na iOS

  Aby zagrać w Fortnite na iOS już dziś musicie posiadać: iPhone SE lub nowszy, iPad Mini 4, Air 2, 2017, Pro. Poniżej znajdziecie odnośnik do sklepu App Store skąd pobierzecie grę za darmo. Androidowcy muszą niestety jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

   App Store  Tagi
  Pokaż więcej

  Dodaj komentarz

  Close
  Close