Zapowiedzi

Fruit Ninja jako gra planszowa?

Pewnie większość z was pamięta Fruit Ninja na urządzenia mobilne. Twórcy postanowili wykorzystać popularność marki i stworzyć coś zupełnie nowego, nie jedną, ale aż trzy gry planszowe. Za wydanie planszówek odpowiedzialni będą specjaliści z Lucky Duck Games, którzy na swoim koncie mają już wiele podobnych projektów. Seria gier planszowy Fruit Ninja – Tabletop Game Series, bo tak będzie brzmiała pełna nazwa, przed ogłoszeniem przeszła przez kilka faz testów zanim została oficjalnie zaakceptowana i opublikowana na łamach serwisu Kickstarter.

Twórcy ustawili sobie za cel zebranie 10 500 dolarów, i osiągnęli go w bardzo krótkim czasie. Aktualnie zebrali już ponad 18 700 zielonych, ale wciąż możecie wspierać ich projekt, aby otrzymać grę wcześniej i przede wszystkim w okazyjnej cenie. Najtańszy pakiet będzie dostępny za 29$ i otrzymamy w nim do wyboru jedna z trzech gier, aby otrzymać wszystkie trzy będziemy zmuszeni zainwestować 69$. Wysyłka do Polski ma wynosić 7$.

Wideo promocyjne w serwisie Kickstarter

Poszczególne wersjie gier mają zadebiutować w róznym czasie. Podstawowa wersja Fruit Ninja: Card Master w trzecim kwartale 2018 roku, Fruit Ninja: Combo Party w czwartym kwartale, a Fruit Ninja: Slice & Dice dopiero w pierwszym kwartale 2019 roku. Wszyscy zainteresowani będą musieli jeszcze trochę poczekać, ale z dobrych wiadomości można wyróżnić to, że wszystkie gry mają być dostępne w pełniej polskiej wersji językowej.

Zainteresowanych zapraszam na profil kampanii w serwisie Kickstater. Pierwowzór gry możecie pobrać na wasze urządzenia mobilne poniżej.

 


Tagi
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Close
Close