Zapowiedzi

Game Dev Tycoon trafi na urządzenia mobilne

Game Dev Tycoon to PC’towa gra z 2013 roku, jeżeli nigdy o niej nie słyszeliście to był to tycoon, który przetarł szlaki wszystkim kolejnym strategią ekonomicznym o zakładaniu własnego deweloperskiego biznesu. Za konwersję hitu sprzed lat na urządzenia mobilne będzie odpowiadać Greenheart Games czyli twórcy pierwowzoru.

Wiemy już, że gra zadebiutuje początkowo tylko na urządzenia oparte na systemie iOS, 28 listopada tego roku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale skoro dostaliśmy już jedna, nie tak odległa datę premiery prace muszą być zaawansowane.

Zapowiedź wersji mobilnej

Twórcy poinformowali, również że wraz z premierą portu do gry zostanie dodatkowa zawartość, która następnie trafi również do pierwowzoru na PC’tach. Do nowości możemy zaliczyć między innymi nowy jeszcze trudniejszy tryb gry, nowe wątki fabularne oraz szereg nowych gatunków gier, które możemy stworzyć. Zamiast zwykłego prostego portu otrzymamy, wiec nieco odświeżoną wersję gry bardziej pasującą do do obecnych standardów

Gra wyjdzie w wersji płatne bez mikrotransakcji i na rynku mobilnym będzie musiała bezpośrednio konkurować z niedawno opisywanymi przez nas produkcjami studia Ashley Sherwin, które ma na swoim koncie 3 gry z podobnej serii.


Tagi
Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Close
Close