Pierwsze spojrzenieWczesny dostęp

Game of Warriors pierwsze spojrzenie

Za grę odpowiada studio Play365 i na wstępie warto zaznaczyć, że gra jest kalką gry którą recenzowaliśmy na łamach naszego portalu, Grow Empire: Rome od studia Games Station, pod tym linkiem możecie zapoznać się z recenzją. Obie gry różnią się od siebie praktycznie tylko tym, że Grow Empire: Rome traktuje o starożytnej cywilizacji rzymskiej a w przypadku Game of Warriors mamy do czynienia z fikcyjną krainą osadzoną w realiach fantasy, gdzie zmierzymy się z różnymi rasami przeciwników

W obu grach mamy nawet identyczne premier za atak dla tych samych typów jednostek

Game of Warriors oferuje nam dwa tryby gry, w jednym bronimy naszej fortecy przed najazdem wroga a w drugim wybieramy jednostki oraz to w jakiej kolejności mają atakować siedziby wroga. Za wygrane bitwy i pokonanych przeciwników otrzymujemy złoto i doświadczenie, za które ulepszamy i odblokowujemy kolejne jednostki oraz ich poziomy, ulepszamy skille i umiejętności pasywne, takie jak na przykład wartość ataku naszych żołnierzy.

Przejęte podczas udanego osady możemy ulepszać co zapewnia nam większa ilość złota generowanego w czasie, jako alternatywne źródło zarabiania pieniędzy na ulepszenia bazy i wojska. Za zdobycie niektórych fortów, możemy również otrzymać specjalnych bohaterów, których również możemy ulepszać.

Galeria

 Game of Warriors (Unreleased) – zrzut ekranu
 Game of Warriors (Unreleased) – zrzut ekranu
 Game of Warriors (Unreleased) – zrzut ekranu
 Game of Warriors (Unreleased) – zrzut ekranu
 Game of Warriors (Unreleased) – zrzut ekranu
 Game of Warriors (Unreleased) – zrzut ekranu

  Po paru dniach testów gra wydaje się być dość kompletna i działa bez zarzutów, nie jest również jakoś przesadnie często aktualizowana, ostatnia aktualizacja miała miejsce 31 października. Jeżeli jesteście zainteresowani tą produkcją, to moim zdaniem nie ma na co czekać i można śmiało pobierać Game of Warriors. Jeżeli twórcy nie mają w zanadrzu jakichś nowych ambitnych pomysłów gra powinna dość szybko opuścić wczesny dostęp i oficjalnie zadebiutować na rynku.

  Tak jak wszystkie gry opisywane w serii artykułów “pierwsze spojrzenie” tak i Game of Warriors jest dostępne we wczesnym dostępie na platformie Google Play. Link do marketu, ska możecie pobrać grę, poniżej.


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close