Pierwsze spojrzenieWczesny dostęp

Game of Warriors pierwsze spojrzenie

Za grę odpowiada studio Play365 i na wstępie warto zaznaczyć, że gra jest kalką gry którą recenzowaliśmy na łamach naszego portalu, Grow Empire: Rome od studia Games Station, pod tym linkiem możecie zapoznać się z recenzją. Obie gry różnią się od siebie praktycznie tylko tym, że Grow Empire: Rome traktuje o starożytnej cywilizacji rzymskiej a w przypadku Game of Warriors mamy do czynienia z fikcyjną krainą osadzoną w realiach fantasy, gdzie zmierzymy się z różnymi rasami przeciwników

W obu grach mamy nawet identyczne premier za atak dla tych samych typów jednostek

Game of Warriors oferuje nam dwa tryby gry, w jednym bronimy naszej fortecy przed najazdem wroga a w drugim wybieramy jednostki oraz to w jakiej kolejności mają atakować siedziby wroga. Za wygrane bitwy i pokonanych przeciwników otrzymujemy złoto i doświadczenie, za które ulepszamy i odblokowujemy kolejne jednostki oraz ich poziomy, ulepszamy skille i umiejętności pasywne, takie jak na przykład wartość ataku naszych żołnierzy.

Przejęte podczas udanego osady możemy ulepszać co zapewnia nam większa ilość złota generowanego w czasie, jako alternatywne źródło zarabiania pieniędzy na ulepszenia bazy i wojska. Za zdobycie niektórych fortów, możemy również otrzymać specjalnych bohaterów, których również możemy ulepszać.

Galeria

 Game of Warriors (Unreleased) – zrzut ekranu
 Game of Warriors (Unreleased) – zrzut ekranu
 Game of Warriors (Unreleased) – zrzut ekranu
 Game of Warriors (Unreleased) – zrzut ekranu
 Game of Warriors (Unreleased) – zrzut ekranu
 Game of Warriors (Unreleased) – zrzut ekranu

  Po paru dniach testów gra wydaje się być dość kompletna i działa bez zarzutów, nie jest również jakoś przesadnie często aktualizowana, ostatnia aktualizacja miała miejsce 31 października. Jeżeli jesteście zainteresowani tą produkcją, to moim zdaniem nie ma na co czekać i można śmiało pobierać Game of Warriors. Jeżeli twórcy nie mają w zanadrzu jakichś nowych ambitnych pomysłów gra powinna dość szybko opuścić wczesny dostęp i oficjalnie zadebiutować na rynku.

  Tak jak wszystkie gry opisywane w serii artykułów “pierwsze spojrzenie” tak i Game of Warriors jest dostępne we wczesnym dostępie na platformie Google Play. Link do marketu, ska możecie pobrać grę, poniżej.


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  One Comment

  Dodaj komentarz

  Close
  Close