Premiery

Globalna premiera Heir of Light, dark fantasy od Gamevil

Najnowsza gra mobilna od Gamevil, zadebiutowała właśnie na rynku. Heir of Light jest dostępne w darmowej dystrybucji na obu platformach iOS i Android. Sama gra reprezentuje gatunek mrocznego fantasy i skupia się na zbieraniu i rozwijaniu naszej drużyny.

Od tego jak gra poradzi sobie na rynku, będzie zależała jej przyszłość. Gamevil znane jest z tego, że potrafi przez długie lata wspierać i rozwijać swoje gry oraz z tego, że równie szybko potrafi uśmiercać nietrafione pomysły.

Zwiastun

Heir of Light zapowiada się na jedną z czołowych gier tego wydawcy przewidzianą na bieżący rok. Już w samych materiałach promocyjnych widać ogromny rozmach tej produkcji. Heir of Light jest gra osadzoną w nieco mroczniejszych klimatach niż przyzwyczaił nas do tego rynek mobilny. Rozgrywka głównie zorientowana jest wokoło gromadzeniu nowych i ulepszaniu już posiadanych przez nas bohaterów. W grze znajdziemy 5 mistrzów i ponad 100 podwładnych, podzielonych na cztery role. Bohaterowie będą mogli specjalizować się w ataku, obronie, wspieraniu lub leczeniu. Ponadto będziemy mogli ich ewoluować oraz przebudzać, aby dodatkowo zwiększyć ich potencjał.

W samej grze otrzymamy dowolność tego, w którą stronę chcemy się udać i powiększać nasze terytoria. Po drodze nie raz natrafimy na wciągające bitwy z bossami. Końcowy sukces będzie zależał od przewidzianej przez nas strategi i umiejętnym wykorzystywaniu combosów.

Jeśli szukacie większej ilości informacji o Heir of Light, możecie zajrzeć na oficjalną stronę gry w portalu społecznościowym facebook: @HeirofLightGAMEVIL.

Galeria

Heir of Light – zrzut ekranu
Heir of Light – zrzut ekranu
Heir of Light – zrzut ekranu
Heir of Light – zrzut ekranu
Heir of Light – zrzut ekranu
Heir of Light – zrzut ekranu
Heir of Light – zrzut ekranu

  Gra jest dostępna za darmo na obu platformach iOS i Android. Poniżej znajdziecie linki do sklepów App Store i Google Play, skąd pobierzecie tę produkcję.

   

  Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
  Przejdź do strony rejestracji


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close