Newsy

Globalna wersja Honkai Impact 3rd coraz bliżej

Przed kilkoma tygodniami informowaliśmy o otwarciu wstępnej rejestracji do Honkai Impact 3rd. Poprzednio opcja ta była dostępna tylko za pośrednictwem specjalnie do tego celu przygotowanej strony. Dziś studio miHoYo udostępniło możliwość wstępnej rejestracji za pośrednictwem sklepu Google Play i waszego konta Google.

Warto również przypomnieć, że za skorzystanie z opcji wstępnej rejestracji czekają na was nagrody na start tego tytułu. To co otrzymacie jest zależne od tego ile osób weźmie udział w wydarzeniu.

Zwiastun

Z wstępnej rejestracji możecie skorzystać na stronie: prelogin.global.honkaiimpact3.com lub za pośrednictwem sklepu Google Play. Wszystko wskazuje na to, że tytuł ten pojawi się u nas już bardzo niedługo.

Honkai Impact 3rd to wielce oczekiwana gra z gatunku action RPG, z stylistyką rodem z seriali anime. Tytuł ten jest dostępny już od dłuższego czasu w niektórych częściach świata i wciąż jest dynamicznie rozwijany.

Galeria

Honkai Impact 3rd
Honkai Impact 3rd
Honkai Impact 3rd
Honkai Impact 3rd
Honkai Impact 3rd

  Poniżej znajdziecie odnośniki do sklepu Google Play, gdzie możecie się wstępnie zarejestrować oraz znaleźć dodatkowe informacje o tym tytule.

  Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
  Przejdź do strony rejestracji


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close