Aktualizacje

Grow Empire Rome z nową aktualizacją 1.2.15

Grow Empire Rome aktualizacja 1.2.15. Jedna z kliku najpopularniejszych gier wśród naszych czytelników, otrzymała właśnie nową aktualizację. Niech was nie zmyli niepozorny numer 1.2.15, bo zmieniło się naprawdę dużo. Najważniejsze jest to, że zmiany są bardzo pozytywne.

Grow Empire Rome aktualizacja 1.2.15, to przede wszystkim całkiem nowy tryb rozgrywki. Już teraz będziecie mogli zmierzyć się ponad 300 nowymi poziomami, w trybie obrony koloni. Każdą z naszych uprzednio podbitych koloni, możemy teraz bronić. Nowy tryb posiada trzy poziomu trudności, łatwy, normalny i trudny. Za udane obrony otrzymywać będziemy klejnoty, które możemy wydać na kilka sposobów.

Jednym z nich jest ulepszanie banku w naszej stolicy. Jest to całkiem nowa opcja w Grow Empire Rome, która pozwala na generowanie złota, nawet gdy nie mamy odpalonej gry. Jest to kolejne podejście twórców, do podobnego rozwiązania i tym razem prawdopodobnie zostanie już na stałe. Każdy kolejny poziom banku, zapewnia nam więcej zysków i zwiększa limit złota, które możemy zdobyć.

Kolejnym sposobem na spożytkowanie, nowej waluty, czyli gemów. Jest kupowanie skrzyń z kartami. Karty dają nam pewne wzmocnienia i bonusy podczas obrony kolonii, co również jest zupełną nowością w produkcji studia Game Station.

Galeria

Grow Empire Rome – zrzut ekranu
Grow Empire Rome – zrzut ekranu
Grow Empire Rome – zrzut ekranu
Grow Empire Rome – zrzut ekranu
Grow Empire Rome – zrzut ekranu
Grow Empire: Rome – zrzut ekranu
Grow Empire: Rome – zrzut ekranu

  Pozostałe nowości i zmiany w Grow Empire Rome, to dodanie większej ilości miast do podbicia. Dokładnie ich liczba zwiększyła się o 20. Nowe miasta, również oferują tryb obrony kolonii po podbiciu. Poprawie uległ również interfejs użytkownika.

  Wszystkie nowości zostały przez nas przetestowane i sprawdzone, specjalnie dla was. Pomimo tego, że za grę odpowiada bardzo małe studio, wciąż jest ona wspierana i rozwijana.

  Poniżej znajdziecie link do sklepu Google Play, gdzie będziecie mogli pobrać,  całkowicie za darmo Grow Empire Rome. Możecie się również zapoznać z naszą obszerną recenzją samej gry, gdzie otrzymała ona bardzo dobrą ocenę, zainteresowanych gorąco zapraszam w to miejsce.

  Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
  Przejdź do strony rejestracji


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  2 Komentarze/y

  1. Z dala od tej gry. Nie do przejścia bez kupna klejnotów. Fala 1500, lvl 170 i miasta od 108 w gore nie do zdobycia. Typowy pay to win.

  Dodaj komentarz

  Close
  Close