AktualizacjeWyróżnione

Aktualizacja Into the Dead 2: Divided już na serwerach

PIKPOK nie przestaje zadziwiać. Po raz kolejny otrzymaliśmy potężną aktualizację do Into the Dead 2: Divided. Ci z was, którzy kojarzą tę grę pewnie zauważyli, że gra otrzymała nowy podtytuł, z okazji wprowadzenia nowej kampanii.

Nowa kampania, którą reklamowana jest nowa aktualizacji to nie koniec nowej zawartości. W Into the Dead 2: Divided otrzymamy również nowe umiejętności i bronie. Twórcy postarali się również, aby cały nowy kontent był dostępny dla wszystkich dzięki możliwości dostosowania poziomu trudności.

Zwiastun

Koniec domniemań i przypuszczeń jak będzie wyglądać nowa aktualizacji. Into the Dead 2: Divided wprowadza do gry nową kampanię fabularną, nowe elementy rozgrywki oraz otoczenia. W nowej kampanii wcielimy się w postać Corporal Garcia i będziemy odpowiedzialni za dowodzenie i wyprowadzenie swojego składu w bezpieczne miejsce.

Nowością w serii jest również umiejętność Corporal Garcia, Focus Fire umożliwiająca skupienia ognia naszej załogi. Nie zabrakło również nowego ekwipunku postaci, tym razem jest to nowy shotgun ASH-20. Ciekawym pomysłem ze strony twórców jest możliwość samodzielnego ustawienia przez graczy poziomu trudności tego event’u. Dzięki temu nawet jeśli dopiero zaczęliście swoją przygodę z tym tytułem, macie możliwość przetestowania całego nowego kontentu.

Galeria

Into the Dead 2: Divided
Into the Dead 2: Divided
Into the Dead 2: Divided
Into the Dead 2: Divided
Into the Dead 2: Divided
Into the Dead 2: Divided
Into the Dead 2: Divided

  Najnowsza aktualizacja Into the Dead 2: Divided jest już dostępna do pobrania. Odnośnik do sklepów App Store i Google Play, skąd możecie pobrać ta grę znajdziecie poniżej.

   App Store  Google Play  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close