Newsy

Już wkrótce zobaczymy mobilną grę na podstawie Miraculum: Biedronka i Czarny Kot

Jeszcze niecały miesiąc temu mogliśmy usłyszeć o tym, że wydawca TabTeble szuka ludzi do pracy przy mobilnej adaptacji Miraculum: Biedronka i Czarny Kot. Dziś dowiadujemy się, że ta produkcja zadebiutuje na rynku już w tym miesiącu i będzie dostępna na iOS i Android.

Sama gra jest oparta na bajce Miraculum: Biedronka i Czarny Kot, która w polece zadebiutowałą w lutym przeszło dwa late temu. Powinna być ona znana młodszej części naszych obrioców, gdyż była emitowana na kanale Disney Channel.

Zwiastun drugiego sezonu serialu

Miraculous Ladybug & Cat Noir – The Official Game ma być dość rozbudowanym endless runer’em, ściśle powiązanym z premierą drugiego sezonu serialu. Gra będzie posiadać fabułę, w której naszym zadaniem będzie pomoc w obronie Paryża.

Poza standardowymi dla gatunku mechanikami omijania przeszkód. W Miraculous Ladybug & Cat Noir – The Official Game, będziemy mogli również biegać po ścianach oraz grać różnymi postaciami.

Galeria

Miraculum
Miraculum
Miraculum
Miraculum
Miraculum

  Premiera tego tytułu zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji możecie już dziś wstępnie zarejestrować się za pośrednictwem strony gry w sklepie Google Play. Link znajdziecie poniżej.

   Google Play  Tagi
  Pokaż więcej

  Dodaj komentarz

  Close
  Close