Newsy

Jedno z najbardziej innowacyjnych Tower Defence Knight Defender z wstępną rejestracją

Studio Tapfuns z końcem ubiegłego tygodnia zapowiedziało wstępną rejestracje do swojego nowego tytułu. Wygląda na to, że Knight Defender zadebiutuje już wkrótce. Sama gra ma łączyć w sobie klasycznego Tower Defense z pomysłami znanymi z najnowszych produkcji mobilnych.

Poza samym eventem wstępnej rejestracji, wydawca udostępnił również nowy zwiastun prezentujący grę w akcji, który możecie obejrzeć poniżej.

Zwiastun

Jeśli skorzystacie z opcji wstępnej rejestracji, na premierę otrzymacie nagrody o wartości 10$. W prawdzie nie zostało sprecyzowane co dokładnie dostaniemy, ale na pewno ułatwi to wam start. Rejestracja dostępna jest z poziomu oficjalnej strony gry: playkingdomdefenders.com.

Knight Defender to gra typu twoer defence z bardzo silnie rozbudowanymi elementami RPG. Poza zdobywaniem i ulepszaniem nowych bohaterów, których już teraz jest ponad 100. Będziemy mieli możliwość zagrania w różnych trybach PvP i PvE. W nowej grze Tapfuns nie tylko będziemy bronić naszej bazy, ale również atakować innych graczy.

Knight Defender

Zapowiada się, że będzie do dobra gra, w szczególności dla fanów gatunku. Jeśli jesteście zainteresowanie tą produkcją, możecie się już dzisiaj wstępnie zarejestrować do premiery, odnośnik do strony znajdźcie poniżej. Macie jeszcze trochę czasu ponieważ gra zadebiutuje 24 kwietnia.

Więcej informacji o samej grze, możecie znaleźne na stronie gry na facebook’u: @kingdomdefenders.

Pre-registerTagi
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Close
Close