Aktualizacje

Kolaboracja Fate/Grand Order z “the Garden of sinners/the Garden of Order”

Kolaboracja Fate/Grand Order z “the Garden of sinners/the Garden of Order”. To pierwsze takie wydarzenie w historii gry, które jest dostępne w amerykańskiej wersji gry. Sama wersja US nie jest u nas oficjalnie dostępna, ale nie oficjalnie i tak cieszy się dużą popularnością.

Event kolaboracyjny trwa już od 8 lutego, a zakończy się dopiero 22 lutego, więc zostało jeszcze bardzo dużo czasu, aby skorzystać w kilku nowości.

Zwiastun

Jedną z najciekawszych nowości podczas event’u jest pojawienie się bohaterki Kinoko Nasu’s “the Garden of sinners,” Ryougi Shiki w świecie Fate/Grand Order.

Przez ograniczony czas dostępny Servant “Ryougi Shiki (Assassin)”, będzie nam towarzyszyć podczas “czyszczenia” map i odkrywania sekretów tajemniczego zniekształcenia blisko Singularity F.

Znalezione obrazy dla zapytania Ryougi Shiki

Specjalnie na potrzeby event’u, fabułę napisał oryginalny autor, tworząc scenariusz o niespotykanej dotąd skali. Dlatego, możecie cieszyć się nową historią, która nie była by możliwa bez ten współpracy.

Event jest dostępny tylko dla graczy, którzy ukończyli już “Singularity F: Flame Contaminated City, Fuyuki”. Pełną listę nowości, możliwych do zdobycia nagród, a nawet oficjalnych poradników ze strony twórców znajdziecie pod tym linkiem: fate-go.us.

Galeria

 Fate/Grand Order (English) – zrzut ekranu
 Fate/Grand Order (English) – zrzut ekranu
 Fate/Grand Order (English) – zrzut ekranu
 Fate/Grand Order (English) – zrzut ekranu

  Fate/Grand Order (English), od jakiegoś czasu posiada blokadę regionalną dla europy, ale można ją pobrać z nieoficjalnych źródeł.

   

  Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
  Przejdź do strony rejestracji


  Tagi
  Pokaż więcej

  Dodaj komentarz

  Close
  Close