Newsy

Konami zapowiada Castlevania: Grimoire of Souls 2D grę akcji

Castlevania niespodziewanie powróci. Dzięki Konami najnowsza odsłona tej serii pojawi się na urządzeniach mobilnych. Docelowo gra ma trafić na platformy iOS i Android oraz być grą akcji z elementami RPG.

Castlevania: Grimoire of Souls, bo taki tytuł będzie nosić ta odsłona, ma koncentrować się na rozgrywce multiplayer. Chodź nie zabraknie również trybu dla jednego gracza. Na kilku udostępnionych pierwszych screenach, które możecie zobaczyć w galerii poniżej. Widać, że tytuł ten będzie dwuwymiarową grą akcji.

Fabuła tej odsłony skoncentruje się na zupełnie nowej postaci Genya Arikado, pracownika tajnej japońskiej organizacji rządowej, podczas swoich przygód będzie on wspierany przez Panią naukowiec, Lucy. Nie zabraknie również powracających postaci takich jak Simonem Belmontem czy Alucard, którymi również będziemy mogli zagrać. Historia przedstawiona w grze zaczyna się od tego, że nasz główny bohater dostaje tajemniczą wiadomość o tym, że hrabia Dracula ma zostać wskrzeszony. Naszym zadaniem będzie do tego nie dopuścić.

Galeria

Castlevania: Grimoire of Souls
Castlevania: Grimoire of Souls
Castlevania: Grimoire of Souls
Castlevania: Grimoire of Souls

  Niestety nie waiadomo, czy i kiedy gra zadebiutuje na zachodzi. Japońscy gracze już mogą zapisywać się do beta testów, które mają rozpocząć się już w Maju. Pewnie nie jeden z fanów tej serii nie będzie zadowolony z przeniesienia jej na urządzenia mobilne. Ale na pewno znajdą się również tacy, którym spodoba się stylistyka gry, która nawiązuje do pierwszych odsłon.

  W samym tytule poza kampanią fabularną, będziemy mieli mieć możliwość zagrania w trybie kooperacyjnym oraz wzięcie udziału w pojedynkach przeciwko innym graczom, w formacie 4v4.  Tagi
  Pokaż więcej

  Dodaj komentarz

  Close
  Close