Premiery

Kontrowersyjna premiera Dragon Spear

Nieco ponad dwa tygodnie temu informowaliśmy, że rozpoczęto wczesne zapisy do startu Dragon Spear. Wydawało się, że gra zadebiutuje z końcem eventy, czyli 28 października, tymczasem wczoraj deweloper zaczął wysyłać maile o możliwości odebrania nagród za zapisanie sie do wydarzenia na ich stronie.

Dzisiaj za pośrednictwem facebook’a twórcy gry przekazali, że gra zadebiutowała na rynku i z tej okazji uruchamiają event z nagrodami za codzienne logowanie.

Zdjęcie użytkownika Dragon Spear.

Zamiast globalnej premiery 28 października otrzymaliśmy, podobno premierę SEA 19.10.2017, chociaż i to nie zostało w jakikolwiek sposób potwierdzone przez dewelopera. W komentarzach na ich porifilu można znaleźć wpisy ifnorujace o rozczarowaniu, że gra nie jest nawet dostępna we wszystkich regionach SEA. W skrócie gra zadebiutowała “gdzieś”.

W miarę możliwości postaramy się was poinformować, czy i kiedy otrzymamy naszą wersję Dragon Spear.

Galeria

 Dragon Spear – zrzut ekranu
 Dragon Spear – zrzut ekranu
 Dragon Spear – zrzut ekranu
 Dragon Spear – zrzut ekranu
 Dragon Spear – zrzut ekranu

  Więcej informacji możecie próbować znaleźć na oficjalnym facebook’u gry, oraz event w którym możecie zdobyć skrzydła i bonusy, opisywane przez nas w poprzednim newsie na temat tej produkcji, podobno wciąż trwa, przynajmniej na stronie gry wciąż jest dostępny.

  W wiadomości jaką otrzymałem na maila od twórców gry widnieje informacja o wersji na iOS i Android niestety pod oboma jest odnośnik, tylko do gry na platformie Google Play.


  Tagi
  Pokaż więcej

  Dodaj komentarz

  Close
  Close