Aktualizacje

Premiera aktualizacji Kritika: The White Knights v2.45

Kritika: The White Knights v2.45 otrzymała właśnie nową aktualizację, a w niej nowy tryb związany z systemem petów. Ta jedna z najstarszych i wciąż wspieranych gier w katalogu wydawniczym Gamevil, stałą się właśnie jeszcze bardziej rozbudowaną grą. Tym razem twórcy z studia FunFlow oddali w nasze ręce nowe systemy ulepszania naszych petów.

Dzięki dodatkowym możliwością ulepszania petów, jeszcze bardziej możemy wzmocnić swoje postaci i dzięki temu mieć szansę pokonania nowych poziomów.

Zwiastun

Kritika: The White Knights v2.45 to przede wszystkim nowy tryb Labiryntu. Posiada on twa osobne poziomy: Labyrinth of the Devil, w którym zdobędziemy ulepszenia ataku oraz Labyrinth of the Ancient One, dzięki któremu wzmocnimy naszą defensywę. W labiryntach możemy zdobyć specjalne przedmioty, dzięki którym ulepszymy relikty naszych petów, a tym samym swoje postacie. Relikty również są zupełnie nowym systemem wprowadzonym w tej aktualizacji i otrzymał je każdy z graczy, są one przypisane do wszystkich naszych petów.

Nowy tryb jest dostępny dla wszystkich postaci, które zostały uprzednio przebudzone. Przy każdym podejściu będziemy mogli pokonać maksymalnie trzy poziomy, na które mamy tylko dwie minuty. Chodź sam system wydaje się być strasznie zawiły w praktyce jest bardzo prosty do zrozumienia i na pewno zrozumiecie wszystko już po paru minutach. Ulepszenia są procentowe, więc im dalej zajdziemy tym lepsza będzie nagroda, ale równie szybko rosnący poziom trudności też nie ułatwi nam zadania.

Kritika: The White Knights v2.45

Więcej o tej aktualizacji, możecie przeczytać na oficjalnym forum gry: m.gamevilusa.com. Możecie również pobrać Kritika: The White Knights v2.45 na swoje urządzenia i samemu przetestować nową zawartość. Linki do pobrania tego tytułu znajdziecie poniżej.

 App Store  Google PlayTagi
Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Close
Close