AktualizacjeZapowiedzi

Kritika: The White Knights zapowiedź aktualizacji 2.43

Równo miesiąc temu do Kritika: The White Knights zawitała aktualizacji dodająca nową postać Mystic Wolf Guardian, natomiast dziś deweloper Gamevil, zapowiedział już kolejna aktualizacja, która w odróżnieniu od kilku poprzednich nie tylko skupia się na nowych graczach, ale również dodaje kilka ciekawych rzeczy dla weteranów tej produkcji.

Przede wszystkim najważniejszą nowością, będzie dodanie możliwości przebudzenia (Awakening) i super przepudzenia (Super Awakening), najnowszej postaci, Mystic Wolf Guardian, ale te pomniejsze też mogą cieszyć. W grze pojawią się nowe mistrzowskie umiejętności pasywne (Master Skills), odpowiednio, dla wszystkich przebudzonych i super przebudzonych postaci, bonusy są wspólne dla wszystkich naszych bohaterów. Ulepszanie nowych umiejętności pasywnych będzie wymagało specjalnych kamienie, które będziemy losowo zdobywać w Tower of Tribulation.

Do pozostałych nowoście w Kritika: The White Knights, można zaliczyć, nowy kalendarz z bonusami za logowanie przez cały pierwszy tydzień po premierze owej aktualizacji. Znajdziemy w nim takie bonusy jak złoto, punkty staminy, płatną walutę, kamienie do ulepszania postaci, tickety do summonowania petów i inne.

Ostatnią, rzeczą zaprezentowaną w zapowiedzi jest rozszerzenie bonusów, jakie otrzymujemy za ilość posiadanych danych części kosmitów, skinów postaci, broni oraz skrzydeł. Jak wszyscy dobrze wiemy jest to dopiero zapowiedź aktualizacji i z doświadczenia, można przypuszczać, że w finalnej wersji pojawi się jeszcze coś więcej.

Poniżej możecie zobaczyć infografikę prezentującą zapowiedziane nowości, które zostaną wprowadzone w aktualizacji 2.43.

Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Przejdź do strony rejestracji


Tagi
Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Close
Close