Premiery

Life is Strange na urządzeniach mobilnych

Raczej taka informacja nikogo nie powinna dziwić, ponieważ Telltale Games ze swoimi podobnymi grami do Life is Strange, jak na przykład seria The Walking Dead i inne już od dłuższego czasu goszczą na rynku mobilnym i radzą sobie całkiem nieźle. Teraz wydawca Square Enix i deweloper Dontnod Entertainment, podjęli decyzję, że ich ubiegłoroczny hit też powinien powalczyć o swoje miejsce w świecie urządzeń przenośnych.

Na premierę gry nie trzeba będzie długo czekać, gdyż pierwsze trzy epizody zadebiutują już jutro, niestety da dużej liczby odborców, tylko na urządzeniach działających na systemach iOS. Już można składać pre-order’y na pierwszy epizod, który nabędziecie w cenie 13,99 zł, a kolejne dwa będą do kupienia bezpośrednio z poziomu gry, prawdopodobnie w tej samej cenie.

Galeria

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5

  Dla tych, którzy nigdy nie słyszeli o Life is Strange, w skrócie można powiedzieć, że jest to seria gier przygodowych opowiadających historię nastolatek Max i Chloe, która sprzedała się już w liczbie przekraczającej trzy miliony na wszystkich urządzeniach oraz była jednym z niekwestionowanych hitów ubiegłego roku.

  Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem zapraszam, do oficjalnego sklepu App Store, link poniżej. Na chwilę obecną nie ma jeszcze żadnych wzmianek o wersji na Androida, lecz moim zdaniem będzie ona uzależniona od sprzedaży gry na iOS.


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close