Wczesny dostępZapowiedzi

Maguss, mocny konkurent dla Pokemon GO?

Maguss to gra, która podobnie jak Pokemon GO swoją rozgrywkę bazuje na korzystaniu z lokalizacji gracza. W skrócie chodzimy po mieście walczymy z przeciwnikami, zbieramy materiały, które następnie przetwarzamy na artefakty i nowe zaklęcia.

Gra ma również już od startu zaoferować nam do wyboru cztery różne frakcje, podstawowy kreator postaci, gdzie zadecydujemy o płci i wyglądzie twarzy naszej postaci, pojedynki z innymi graczami, ekwipunek postaci, gdzie dzięki zebranym i wytworzonym przedmiotom będziemy wzmacniać naszego wirtualnego awatara, oraz wiele wiele innych.

Frakcje dostępne w grze

Maguss ma też zaoferować bardziej złożoną rozgrywkę niż konkurencja i zamiast prostego rzucania pokeball’ami, będziemy musieli rzucać odpowiednie zaklęcia, albo na ekranie naszych smartfonów lub przy pomocy dedykowanego kontrolera producenta imitującego swoim wyglądem prawdziwą różdżkę. W tym drugim przypadku poza dodatkowymi kosztami gracze będą musieli pokonać pewną barierę wstydu, żeby biegać po parkach w realnym świecie i wymachiwać plastikowym kontrolerem.

dedykowany kontroler

Wydaje się, że już w dniu premiery Maguss będzie produktem kompletnym i rozbudowanym, a wydawca nie popełni tego błędu jak Niantic, przy wypuszczeniu okrojonych Pokemonów i zapomnianego już Ingress

Gra zadebiutowała i została ufundowana w serwisie Indiegogo, przeszło rok temu a obecnie jest dostępna we wczesnym dostępie w ramach zamkniętej bety, za która trzeba zapłacić nie mało, bo aż 45$. Otwarta beta była zapowiadana na koniec lata, a start gry na koniec bieżącego roku. Jeżeli jesteście zainteresowani zapraszam po więcej informacji na stronę twórców.

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Close
Close