PremieryWczesny dostęp

Martial Arts Brutality z urządzeń mobilnych na PC

Martial Arts Brutality to gra studia Cold Beam Games Ltd, która pierwotnie zadebiutowała na urządzeniach mobilnych w ramach wczesnego dostępu. Gra aktualnie jest w fazie beta i dziś przed paroma godzinami zadebiutowała na PC na platformie Steam, również w ramach wczesnego dostępu. Jak informują twórcy:

Dlaczego wczesny dostęp?

“The game is already out on iOS & Android. However, I need to properly test all the features, in particular cross-platform play.

W skrócie multiplayer’owa multiplatformowa rozgrywka jest tylko kwestią czasu.

Zwiastun prezentujący rozgrywkę

Martial Arts Brutality to torowa bijatyka osadzona w klimatach starożytnej Azji, gdzie powalczyć między innymi w takich stylach jak: Shaolin Kung Fu, Wing Chun, Shotokan Karate oraz Taekwondo. Gra oferuje również kampanie dla pojedynczego gracza oraz szereg trybów muliplayer aż do 8 osób, zmierzymy się zarówno w pojedynkach drużynowych jak i bojkach każdy na każdego, co przy 8 gracza może być dość ciekawym doznaniem.

Osobiście dodam od siebie, że moim zdaniem jest to jedna z najoryginalniejszych gier tego roku w jakie grałem, gra w której naprawdę czujemy, że gramy, nie ma żadnych auto-track’ów, automatycznej walki itp. każdy cios zależy tylko i wyłącznie od nas.

Galeria

 Martial Arts Brutality (Beta) – zrzut ekranu
 Martial Arts Brutality (Beta) – zrzut ekranu
 Martial Arts Brutality (Beta) – zrzut ekranu
 Martial Arts Brutality (Beta) – zrzut ekranu

  Grę możecie pobrać, korzystając z odsyłaczy do odpowiednich platform.

    

  Gra ze względu na wysoką brutalność może być nieodpowiednia dla niektórych grup wiekowych.


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close