Premiery

Master of Eternity debiutuje globalnie na iOS i Android

Master of Eternity to najnowsza gra mobilna od Nexon, która przed paroma dniami zadebiutowała globalnie. Tytuł ten dostępny jest w darmowej dystrybucji i zagrać w niego możecie na platformach iOS i Android. Jeśli lubicie walki mech’ów powinniście przyjrzeć się tej grze.

O Master of Eternity wspominaliśmy przed paroma tygodniami podczas wstępnej rejestracji na platformie iOS, teraz gra jest już dostępna globalnie na obu platformach.

Zwiastun

Master of Eternity to turowa gra strategiczna, z kolorową grafiką, mechami i słodkimi dziewczynami, zwanymi Pixies. Gra poza samą rozgrywką zaoferuje nam również bogatą fabułę podzieloną na kilka wciągających ścieżek.

Ponadto w tym tytule z okazji globalnej premiery odbywa się właśnie event, w którym można dość w łatwy sposób dostać ciekawe nagrody. Na przykład za udostępnienie oficjalnego wideo promującego grę możemy otrzymać 500 gemów oraz 5 biletów umożliwiających odnowienie punkty staminy.

Galeria

Master of Eternity
Master of Eternity
Master of Eternity
Master of Eternity
Master of Eternity
Master of Eternity
Master of Eternity
Master of Eternity

  Gra posiada dość specyficzny unikatowy klimat, który może nie każdemu przypadnie do gusty, ale jeśli jesteście fanami mech’ów ciężko będzie o lepszy tytuł. Poniżej znajdziecie odnośniki do sklepów App Store i Google Play, skąd możecie pobrać Master of Eternity za darmo.

   

  Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
  Przejdź do strony rejestracji


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close