Newsy

MMX Hill Dash 2 z wstępną rejestracją na Google Play

MMX Hill Dash 2 z wstępną rejestracją na Google Play. Wygląda na to, że na drugie urodziny MMX Hill Dash dostaniemy zupełnie nową odsłonę tej serii. Za grę odpowiedzialne jest studio Hutch Games specjalizujące się w wszelakiej maści grach mobilnych, w której kierujemy pojazdami.

Niestety nie wiemy kiedy MMX Hill Dash 2, pojawi się na rynku oraz na jakich platformach może być dostępne. Już samo pojawienie się gry w Google Play, było nie mała niespodzianką. Można jednak przypuszczać, że gra zadebiutuje już niedługo i będzie dostępna za darmo na iOS i Android. Przynajmniej wszystkie poprzednie tytuły tego studia ukazywały się w takiej dystrybucji na obu platformach.

MMX Hill Dash 2 zaoferuje nam rozgrywkę bazujących na podobnych zasadach jak w poprzedniej części. Naszym zadaniem będzie pokonanie jak największej odległości zanim skończy nam się palio lub jeśli będziemy wystarczająco dobrze ukończyć trasę w jak najlepszym czasie. Zapowiada się, że druga odsłona tej serii zaoferuje nam jeszcze więcej tego co polubili fani.

W samej grze poza ulepszaniem i odblokowywaniem kolejnych pojazdów, będziemy mogli je również customizować. W grze zobaczymy wiele zróżnicowanych tras na, których będziemy mogli zmierzyć się również z innymi graczami w rozgrywce online.

Galeria

MMX Hill Dash 2
MMX Hill Dash 2
MMX Hill Dash 2
MMX Hill Dash 2
MMX Hill Dash 2
MMX Hill Dash 2
MMX Hill Dash 2
MMX Hill Dash 2

  Jeśli poprzednia części przypadłą wam do gustu, z tą nie powinno być inaczej. Poniżej znajdziecie odnośniki do strony gry w sklepie Google Play, gdzie będziecie mogli się wstępnie zarejestrować.

   Google Play  Tagi
  Pokaż więcej

  Dodaj komentarz

  Close
  Close