Zapowiedzi

Mobilna wersja Animal Crossing: Pocket Camp już w przyszłym miesiącu

Pomału zbliża się premiera mobilnej odsłony Animal Crossing: Pocket Camp, nad którą Nintendo pracuje już od od ponad roku. Przedstawiciele firmy wraz z dokładniejszą datą premiery ujawnili również sporo informacji na temat nadchodzącej produkcji. Mobilna wersja będzie zatytułowana Animal Crossing: Pocket Camp i zadebiutuje pod koniec listopada bieżącego roku, na obu systemach Android oraz iOS.
Firma Nintendo opublikowała dwa materiały wideo, jeden zwiastun gry oraz drugi, który jest obszerną ponad 20 minutową prezentacją gry.

Zwiastun Animal Crossing: Pocket Camp

W grze wcielimy się w postać menagera obozu letniskowego. Jak przystało na grę od Nintendo, będziemy mogli stworzyć własnego wirtualnego awatara. W grze będziemy mogli poznawać i handlować z innymi postaciami, zbierać materiały niezbędne do rozbudowy naszego ośrodka i mieszkania w camperze.

W Animal Crossing: Pocket Camp podobnie jak w poprzednich częściach serii w grze będzie istniał dobowy system dnia i nocy. W zależności od pory dnia w rożnych miejscach będziemy mogli brać udział w różnych aktywnościach i mini gierkach

Prezentacja gry, zaczyna się od około 29 minuty

Najnowsza gra Nintendo zapowiada się na dobrą kompletną produkcję, ciekawe tylko jak będzie wyglądać system mikropłatności.


Tagi
Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Close
Close