Premiery

My Tamagotchi Forever już dostępna na iOS i Android

Gra maiła mieć premierę 15 marca, ale ze względu na różnicę stref czasowych, zadebiutowała już dziś. Bandai Namco, dotrzymało słowa i wypuściło na rynek nową wersję hitu sprzed 20 lat, My Tamagotchi Forever. Gra dostępna jest za darmo na obu platformach iOS i Android i oferuje owiele więcej zawartości niż klasyczny już pierwowzór.

My Tamagotchi Forever w której dbać będziemy o naszych podopiecznych oraz brać udział w licznych mini gierkach, aby zarobić złote monety. Z okazji premiery gra otrzymała również nowy zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej, który jako pierwszy ukazuję jak naprawdę będzie wyglądać gra.

Zwiastun premierowy

Bandai Namco zastosowało ciekawą kampanię reklamową i dopiero teraz po premierze My Tamagotchi Forever, okazało się, że nie wiedzieliśmy prawie nic o tej produkcji. Wszystkie przed premierowe materiały screeny i wideo, przestawały nam wycinki gry pochodzące z krótkiego samouczka.

W pełnej wersji gry, otrzymamy wiele różnych stworków, którymi przyjdzie się nam opiekować. Naszych podopiecznych będziemy musieli karmić, myć, sprzątać po nich, a nawet kłaść spać. Brzy jak super zabawa i potrafi wciągnąć na wiele godzin.

W samej grze poza dbaniem o naszego pupila, będziemy mogli również zagrać w liczne mini gierki. Niektóre z nich wykorzystują dodatkowe opcje naszych urządzań. Na przykład możemy pobawić się z naszym Tama w chowanego wykorzystując rozszerzoną rzeczywistość.

Galeria

Tamagotchi
Tamagotchi
Tamagotchi
Tamagotchi
Tamagotchi

  My Tamagotchi Forever wciąż ma klimat klasycznego Tamagotchi, ale zostało świetnie dostosowane do wymagać współczesnych graczy. Wy również możecie już zagrać, gra jest dostępna za darmo na iOS i Android. Poniżej znajdziecie odnośniki do odpowiednich dla was sklepów, skąd będziecie mogli pobrać tę grę.

   

  Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
  Przejdź do strony rejestracji


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close