AktualizacjeNowości tygodniaPremiery

Najciekawsze premiery i aktualizacje tygodnia 22

Najciekawsze premiery i aktualizacje tygodnia 22. Kolejny tydzień za nami, a kolejna lista dziesięciu najciekawszych premier i aktualizacji przed wami. Na liście z tygodnia 22 znalazło się sześć premier i cztery aktualizacje. Zapraszam do lektury. Kolejność na liście całkowicie przypadkowa.

 

Cover artFootball Revolution 2018

Football Revolution 2018 wydane przez Idreamsky Creative Limited, to gra która już od jakiegoś czasu widniała w sklepie Google Play w ramach wstępnej rejestracji. Teraz gra jest już oficjalnie dostępna i rozpoczyna podbój rynku. Jeśli szukacie managera piłki nożnej, w którym poza samym zarządzaniem drużyna, można też mieć większy wpływ na przebieg meczu nie znajdziecie lepszej pozycji na rynku mobilnym. Nasz news premierowy, z wyczerpującym opisem samej gry znajdziecie w tym miejscu.

Cover artRULES OF SURVIVAL

Rules of Survival od NetEase Games, to jeden z najpopularniejszych mobilnych przedstawicieli gatunku Battle Royale. Gra otrzymała w tym tygodniu nową aktualizację dodającą zupełnie nową mapę, a wraz z nią masę nowości. Nie zbrakło również dodatkowego arsenału broni i nowych pojazdów. Pełen opis aktualizacji dostępny w tym miejscu.

Cover artLaw of Creation

studio uBeeJoy wypuściło w w ciągu ostatnich kilku dni na rynek anglojęzyczną wersję Law of Cration. Wspominaliśmy o tej premierze w jednym z naszych newsów. Sama gra jest określana przez twórców jako grywalna manga, która została bardzo ciepło przyjęta na zachodzi i cieszy się niezwykle wysokimi ocenami. Być może i wam się spodoba, warto dać jej szansę.

Cover artLost Socks: Naughty Brothers

Lost Socks: Naughty Brothers debiutuje na Androidzie. Gra wydana przez “NerfGame” Company Limited, jest przedstawicielem niegdyś popularnego gatunku “run’n’gun”. Nasze spojrzenie na tą premierę, możecie przeczytać w tym newsie. W skrócie o samej grze można napisać tyle, że jest ona bardzo dobra i zachwyca klasycznym klimatem.

Cover artGrow Empire: Rome

Grow Empire: Rome, gra od Games Station, to niezwykle popularna gra na naszym serwisie, która otrzymała własnie nową aktualizację. Wydaje się, że twórcy ostatecznie rozwiązali problem zwiazany z otrzymywaniem złota, podczas gdy nie ma nas w grze. Wprowadzono zupełnie nową funkcję banku, który zbiera złoto aż do określonego limitu. Poza tym w grze pojawił się zupełnie nowy tryb gry, obrona koloni, który oferuje ponad 300 różnych poziomów. Pełen szczegółowy opis aktualizacji dostępny jest pod tym linkiem.

Cover artMARVEL Avengers Academy

MARVEL Avengers Academy od TinyCo, otrzymało w tym tygodniu urodzinową aktualizację. Pełen opis nowości możecie zobaczyć w jednym z naszych newsów. Z okazji drugich urodzin MARVEL Avengers Academy w grze pojawiła się całą masa nowości. Największe z nich to bez wątpienia nowy system walki oraz zupełnie nowa linia fabularna, która ujawni przed nami tajemnice powstania akademii.

Cover artFINAL FANTASY XV POCKET EDITION

Wielce wyczekiwana premiera FINAL FANTASY XV POCKET EDITION, w końcu dostępna. SQUARE ENIX tworzyło port swojej własnej gry, która w pierwtnej wersji była dostępna tylko i wyłącznie na konsolach. Wersja Pocket Edition została podzielona na dziesięć rozdziałów, z których pierwszy możecie przetestować całkowicie za darmo. Sama gra była już wielokrotnie opisywana na łamach naszego serwisu, a news premierowy znajdziecie pod tym linkiem.

Cover artShadowverse CCG

Shadowverse CCG otrzymało nową aktualizację wprowadzającą do gry nowy event związany z przekroczeniem przez tą produkcie 16 milionów pobrań. Wszystkie szczegółowy związane z tym wydarzeniem znajdziecie w tym miejscu. Podczas trwania event’u, możecie zdobyć masę ciekawych kart, po prostu logując się do gry albo biorąc udział w meczach rankingowych.

Cover artDandara

Dandara to gra premium, która zadebiutowała nie tylko na platformach mobilnych i to widać. Gra jest dość droga, ale reprezentuje poziom, do którego większość gier na urządzenia mobilne nawet się nie zbliża. Nasz premierowy news znajdziecie pod tym linkiem, a w dużym skrócie Dandara to gra platformowa z niecodziennym systemem poruszania się postaci.

Cover artThe X-Files: Deep State

The X-Files: Deep State, gra mobilna towarzysząca premierze nowego sezonu serialu Z Archiwum X. Również o tej premierze wspominaliśmy w tym tygodniu. The X-Files: Deep State to gra fabularno logiczna, w której będziemy szukać wskazówek, podejmować decyzje i rozwiązywać nowe śledztwa. Gra jest przeznaczona, tylko dla graczy powyżej 18 roku życia.

Na koniec mogę tylko dodać, zapraszam do pobierania, testowania i komentowania.

Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Przejdź do strony rejestracji


Tagi
Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Close
Close