AktualizacjeNowości tygodniaPremiery

Najciekawsze premiery i aktualizacje tygodnia 25

Premiery i aktualizacje tygodnia 25. To oznacza, że jesteśmy razem już 25 tygodni. Przed wami podsumowanie najciekawszych premier i aktualizacji minionego tygodnia. Kolejność na liście jest całkowicie przypadkowa.

 

Cover art

Birdy Trip

Birdy Trip z pozoru prosta i nieskomplikowana gra od studia Bloop Games, potrafi pozytywnie zaskoczyć i wciągnąć na długie godziny. Pełen premierowy news znajdziecie w tym miejscu: Birdy Trip, następca Flappy Bird debiutuje na rynku.

 

   

Cover art

MU Origin

Webzen Inc., w tym tygodniu wypuściło całkiem obszerną aktualizację do MU Origin. Jedno z najlepszych MMORPG, stało się jeszcze lepsze. Nowa klasa, nowe skub klasy i wiele więcej, o czym przeczytacie w tym newsie: Aktualizacja Landing of Summoner do MU Origin.

 

   

Cover art

FIFA Football

W mobilnej FIFIE od ELECTRONIC ARTS, zbliża się połowa obecnego sezonu. Z tej okazji dostaliśmy sporą aktualizację, dodającą do mobilnej wersji wyzwania budowania składów. Pełną listę zmian i nowości sprawdzicie w tym miejscu: FIFA Football z śródsezonową aktualizacją.

 

   

Cover art

ChronoBlade

ChronoBlade bez wątpienia jest jedną z ciekawszych premier tego tygodnia. Studio nWay, przeniosło na urządzenia mobilne grę, która pierwotnie byłą dostępna na facebook’u. Nasz premierowy news dostępny jest pod tym linkiem: ChronoBlade debiutuje na rynku mobilnym.

 

   

Cover art

Fluffy Fall

Fluffy Fall wciągająca gra od studia WHAT (games) otrzymało właśnie nową aktualizację. A w niej między innymi nowe stworki do zdobycia. Więcej o tej aktualizacji przeczytacie w tym miejscu: Fluffy Fall z nową aktualizacją.

 

   

Cover art

Battle Boom

O Battle Boom od studia FourThirtyThree, wspominaliśmy już nie raz na łamach naszego serwisu. Teraz gra jest już dostępna na rynku, a nasz premierowy news znajdziecie pod tym linkiem: Battle Boom debiutuje na iOS i Android.

 

   

Cover art

Samsara Game

Samsara Game to najnowsza gra Marker Limited. Pomimo tego, że jest to produkcja premium, możemy ją przetestować za darmo i zdecydować czy jesteśmy zainteresowani kontynuowaniem rozgrywki. News premierowy dostępny jest w tym miejscu: Urocza platformówka Samsara Game debiutuje na rynku.

 

   

Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o nowych premierach i aktualizacjach.

Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Przejdź do strony rejestracji


Tagi
Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Close
Close