AktualizacjeNowości tygodniaPremiery

Najciekawsze premiery i aktualizacje tygodnia #10

I oto jest dziesiąta jubileuszowa edycja dziesięciu najciekawsze premiery i aktualizacje tygodnia. Wchodzimy na dwucyfrowy wyniki i zaczynamy bez zbędnego przedłużania.

Jak co tydzień lista całkowicie subiektywna a kolejność zupełnie przypadkowa:

Cover artPES 2018 PRO EVOLUTION SOCCER
Pro Evolution Soccer w wersji na nowy sezon 2017/2018. Niby to nie nowa premiera a tylko aktualizacja, ale w praktyce jest ona tak rozbudowana, że nowa wersja zastąpiła nową. Panowie z Konami poszli śladami konkurencji i zrezygnowali z wypuczania co rok nowej odsłony ich mobilnej kopanki

Cover artSouth Park: Phone Destroyer™
To jest jedna z tych gier, która gdyby nie znalazła się na liście, fani serii by mi nie wybaczyli, ale nie tylko bo dosłownie dziś ogrywałem tę produkcję i nawet pomimo powielaniu wielu schematów z innych produkcji South Park: Phone Destroyer™ naprawdę mi się podoba. Fajnie zobaczyć kultowe postacie w dobrym systemie rozgrywki. O tej premierzy wspominaliśmy w jednym z naszych newsów.

Cover artSnowboard Party: World Tour
Chyba jeden z najlepszych jak nie najlepszy mobilny snowboard. Gra posiada fantastyczną grafikę i mnóstwo zawartości, miedzy innymi aż 21 rożnych lokacji i masę różnorodnych trybów gry, freestyle, wyścig z czasem, zawody punktowe, gdzie liczy się styl, a to dopiero początek bo w grze jest tego o wiele więcej.

Cover artBladebound: Hack’n’Slash RPG
Jaki czas temu pisaliśmy o Iesabel pierwszym mobilnym polskim Diablo podobnym H&S, jedna zawsze, gdzieś tam z tyłu głowy miałem Bladebound: Hack’n’Slash RPG od studia Artifex Mundi. I w końcu jest udało się, po bardzo długich beta testach gra oficjalnie debiutuje na rynku, teraz już nic nie pozostaje tylko instalować i siekać hordy przeciwników.

Cover artCash, Inc. Fame & Fortune Game
Cash, Inc. Fame & Fortune Game, gra z gatunku, który niegdyś był bardzo popularny na wszystkich platformach i chyba znów powraca do łask. Gra o idlowaniu, gdzie naszym zadaniem jest podejmowanie decyzji w co i kiedy zainwestować, kiedy odkładać pieniądze, a kiedy jak najszybciej ulepszać dostępne rzeczy. Gra od studia Alegrium jest na tyle dobrze zrobiona i zaprojektowana, że aktualnie podbija market Google Plus i jest promowana dosłownie w każdym miejscu na każdej liście, ale nie ma się czemu dziwić produkcja ma średnią na poziomie 4.7.

Cover artSlash of Sword – Arena and Fights
O grze nie jest jeszcze, aż tak głośno, ale moim zdaniem pomału się wybije z tłumu. Gra cechuje się fajną minimalistyczną grafiką i soczystymi pojedynkami na arenie na śmierć i życie. Naszym celem będzie pokonywanie kolejnych fal przeciwników oraz rozwijanie naszej postaci, aby zwiększyć nasze szanse na zwycięstwo. Twórcy gry szczycą się podobno rewolucyjnym systemem sztucznej inteligencji, gdzie przeciwnicy będą próbować rożnych taktyk takich jak na przykład przytłoczenie nas przewagą liczebną, próba otoczenia i inne.

Cover artLines – Physics Drawing Puzzle
Czego to ludzie nie wymyślą, Lines – Physics Drawing Puzzle jest bez wątpienia jedną z najbardziej oryginalnych gier logicznych z jakimi miałem styczność w przeciągu kilu ostatnich miesięcy. W skrócie rozgrywka polega na tym, aby tak zaplanować to co się wydarzy, aby jeden z kolorów zapełnił większą cześć rysunku, wiem że brzmi to mega dziwnie, ale polecam spróbować samemu i obejrzeć zwiastun rozgrywki dostępny w markecie Google Play, uwaga gra wciąga.

Cover artGladiator Heroes
Gracze prosili i się doczekali, do gry zawitała nowa aktualizacja wprowadzająca klany. Od teraz będziecie mogli połączyć siły wraz z innymi graczami i razem stworzyć gildię dla maksymalnie 50 osób. Wraz z dodaniem klanów do gry wkroczył również nowy tryb a mianowicie jak nie ciężko się domyślić chodzi o wojny klanów, gdzie w lidze będziemy rywalizować z innymi grupami graczy.

Cover artMonument Valley 2
Sequel jednej z najlepszych gier logicznych. Pierwowzór zadebiutował w 2014 roku i okazał się ogromnym sukcesem zarówno marketingowym jak i finansowym. Najnowsza cześć zdaje się podążać krokami starszego brata i powiela znane schematy, ale jak widać to co dobre nie musi być na silę zmieniane bo gra aktualnie osiąga zawrotne oceny z średnią na poziomie 4.8, gra niestety nie należy do tanich, ale jak wiadomo za jakość trzeba czasem zapłacić, w tym wypadku niecałe 24 zł.

Cover artTap Busters: Galaxy Heroes
Niby zwykły clicker jakich wiele, ale ta gra przyciąga rozbudowaniem i przede wszystkim bardzo specyficznym stylem graficznym stworzonym przez jednego z 200 najlepszych ilustratorów według magazyny Lürzer’s Archive. Na pochwałę również zasługuje fakt, że twórcy wypuścili na rynek gotowy produkt, a nie jak w przypadku niezliczonej konkurencji na rynek wychodzą same szkielety gier i są bez końca łatane kolejnymi aktualizacjami, w Tap Busters: Galaxy Heroes od razu dostajemy tryb PvP, system misji itp.

Nieskromnie powiem, że moim zdaniem to jest najlepsza lista jak do tej pory, chociaż moja w tym zasługa nikła bo ja tylko oceniam, a to twórcy wypuszczają nowe gry i aktualizacje. Zapraszam za tydzień


Tagi
Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Close
Close