AktualizacjeNowości tygodniaPremiery

Najciekawsze premiery i aktualizacje tygodnia #14

Przygotowując dla was co tydzień nową listę najciekawszych premier i aktualizacji minionego tygodnia, nie da się pozbyć wrażenia, że te tygodnie strasznie szybko lecą. Spotykamy się już po raz 14 i bez zbędnego przedłużania zapraszam, do dalszej lektury. Lista całkowicie subiektywna kolejność przypadkowa.

Cover artThe Sims™ FreePlay
W oczekiwaniu na nową wersję mobilnych Sims’ów, EA nie porzuca swojej starej produkcji i wprowadza do niej nową świąteczną aktualizację. Nowa aktualizacja, poza masą nowego kontentu w postaci stylizowanych ubrań dla naszych simów, oraz nowych mebli i dekoracji, wprowadza do gry również nową serię misji, dzięki której odblokujemy zimową chatkę.

Cover artCaptain Tsubasa: Dream Team
Niezwykle ciekawe podejście do mobilnych kopanek, z rozgrywką zupełnie inną od tego co oferuje konkurencja a to wszystko podane w stylu znanym z klasycznego anime Kapitan Jastrząb. Gra oferuje również ciekawy tryb budowania własnej drużyny z kart zawodników, podobnie jak w serii FIFA czy PES. Po więcej informacji o tej premierze, zapraszam w to miejsce.

Cover artPokémon GO
Najnowsza akutalizacja do Pokemon GO, w dużym skrócie wprowadza do gry, aż 50 pokemonów, z trzeciej generacji tych stworków, a jak wiadomo w Pokemonach chodzi o to, żeby złapać je wszystkie, więc nowe poksy są jedną z najważniejszych nowych zawartości jakie można otrzymać. Dokładniejszy opis aktualizacji, możecie znaleźć w tym newsie.

Cover artAngry Birds 2
Kultowe wściekłe ptaki również otrzymały nową zwartość, gdyż Rovio wypuściło aktualizację do drugiej części serii. Świąteczna aktualizacja dodaje między innymi, codzienne globalne turnieje, dwa nowe rozdiały Porka Pica oraz United Steaks of Hamerica. Zapowiedziano również wprowadzenie skinów w stylu rogatych hełmów wikingów.

Cover artKritika: The White Knights
Kolejna z aktualizacji, o której informowaliśmy już w ciągu tygodnia na łamach naszego serwisu, z czym możecie się zapoznać w tym newsie. Gamevil wciąż dba, aby dynamicznie rozwijać swoje największe gry i dodaje do Kritiki nową, dwunastą już, klasę postaci, poza tym w grze pojawił się nowy system auto progresu, pomocny w expieniu nowych postaci oraz wiele innych nowości, o których przeczytacie w naszym pełnym newsie, o tej aktualizacji.

Cover artTHE ALCHEMIST CODE
Pierwszy raz w historii serii artykułów o najciekawszych premierach i aktualizacjach minionego tygodnia, zaistniałą taka sytuacja, że w ramach jednej aktualizacji swoje miejsce na liście zagwarantowały sobie dwie gry, chodź na liście jest miejsce tylko dla jednej, to pozwoliłem sobie po cichu przemycić tutaj jeszcze Brave Frontier RPG, który otrzymał bliźniaczą aktualizację, w ramach kolaboracji między tymi dwoma tytułami. Więcej o tej łączonej aktualizacji, z masą minie event’ów, przeczytacie w naszym newsie Wzajemna kolaboracja pomiędzy Brave Frontier i The Alchemist Code.

Cover artPortal Knights
Jedna z najlepszych gier sandbox’owych, nareszcie debiutuje na urządzeniach mobilnych i jest warta swojej ceny. Przed zakupem polecam zwrócić uwagę na kompatybilność gry z waszymi urządzeniami, gdyż posiada ona dość wysokie wymagania. Więcej szczegółów o tej pozycji znajdziecie w naszym premierowym newsie.

Cover artHearthstone
Jedno z największych rozszerzenie w historii gry, całkowicie przebudowujące i co ważniejsze rozbudowujące o nowe elementy, rozgrywkę. Blizzard nie próżnował i już teraz na serwerach znajdziecie takie nowości jak, legendarne bronie, nowa kampania fabularna dla jednego gracza, kamienie mocy i wiele innych. Zapraszam również do zapoznania się z naszym pełnym opisem tej aktualizacji.

Cover artSachin Saga Cricket Champions
Gra porusza temat zupełnie nie eksploatowany w naszej kulturze, a mianowicie chodzi o mecze krykieta, dlatego też postanowiłem umieścić tą premierę na najnowszej liście. Gra pomimo niszowego, jak dla nas tematu, cechuje się świetnym wykonaniem, ładna grafiką 3D oraz trybem budowy własnego zespołu z kart zawodników, co zawsze cieszy nie zależnie od dyscypliny. O tej premierze informowaliśmy, przed kilkoma dniami na łamach naszego serwisu.

Cover artReigns: Her Majesty
Ostatnie miejsce na liście, ale w żadnym wypadku nie najgorsze zajmuje produkcja studia DevolverDigital. Reigns: Her Majesty jest kontynuacją świetnego pomysłu, znanego z pierwowzoru Reigns, tego samego studia. W samej grze za pomocą naszych decyzji, zażądamy własnym państwem i musimy odpowiednio reagować na kolejne sytuacje. Gra jest płatna, ale cena za jej jakość nie jest zbytnio wygórowana, ponieważ wynosi niecałe 13 zł. Zapoznanie się z premierowym newsem, może pomoże wam podjąć decyzję czy warto kupić tą grę.

I to by było na tyle kolejny tydzień dobiega, końca a na naszej liście po raz pierwszy znalazło się ponad 10 gier, chociaż moim zdaniem jest to bardziej dziesięć i pół niż jedenaście.


Tagi
Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Close
Close