AktualizacjeNowości tygodniaPremiery

Najciekawsze premiery i aktualizacje tygodnia 21

Po raz kolejny mamy dla was listę najciekawszych premier i aktualizacji minionego tygodnia, wydanie 21. Tym razem po raz pierwszy udało nam się głębiej opisać na łamach naszego serwisu wszystkie nowe premiery oraz ciekawe aktualizacje, które trafiły na listę.

Cover artTEKKEN

Po raz pierwszy seria TEKKEN, za sprawą BANDAI NAMCO, trafiła na urządzenia mobilne i to w bardzo dobrym stylu. Gra jest już dostępna za darmo dla wszystkich. Mobilna wersja dostała również nową ekskluzywną dla tej platformy postać Rodeo. Pełen opis tej premiery znajdziecie w jednym z naszych newsów.

Cover artHero Hunters

Najnowsza gra mobilna Hothead Games, zawitała w tym tygodniu na rynku, na iOS i Android. Hero Hunters jest RPG Shooter’em bazującym na systemie osłon i koncentrującym się na rozgrywce PvP, ale miłośnicy współpracy również znajdą tutaj coś dla siebie, na przykład walki z bossami. Pełen opis tej premiery znajdziecie w tym miejscu.

Cover artGame Dev Tycoon

Game Dev Tycoon z małym opóźnieniem dociera również na Androida, warto również przypomnieć, że wraz z pojawieniem się gry na platformach mobilnych dostała ona nowe duże rozszerzenie, przebudowujące rozgrywkę, dlatego nawet jeśli już kiedyś graliście w Game Dev Tycoon, warto wrócić do tej produkcji. W tym miejscu możecie przeczytać nieco więcej o tej premierze.

Cover artOnmyoji

Onmyoji w angielskiej wersji językowej to jedna z najbardziej oczekiwanych gier mobilnych tego roku. Hit z 2016 roku, który na wszystkich platformach był ogrywany już przez ponad 200 milionów graczy, w końcu stał się bardziej przystępny dla zachodnich graczy. Więcej o tej premierze możecie przeczytać w naszym newsie, który znajdziecie w tym miejscu.

Cover artWorld of Tanks

World of Tanks of Wargaming, się rozszasta najnowsza aktualizacja dodaje dziesięć nowych czołgów z chińskiego drzewka technologicznego, ponadto w grze pojawił się udoskonalony system matchmakingu oraz rozgrywki rankingowe, podzielone na poszczególne ligi i inne drobne poprawki. Cały opis aktualizacji możecie przeczytać w tym miejscu.

Cover artHeadshot ZD : Survivors vs Zombie Doomsday

Kolejna świeża premiera, Headshot ZD: Survivors vs Zombie Doomsday, jak to mawiają nigdy za dużo gier o zombie. Najnowsza produkcja studaia NANOO charakteryzuje się ciekawą rozgrywką i dwuwymiarową grafiką w pixel artowym stylu. Więcej o tej premierze, możecie przeczytać w jednym z naszych newsów.

Cover artDISSIDIA FINAL FANTASY OPERA OMNIA

DISSIDIA FINAL FANTASY OPERA OMNIA jest najnowszą grą mobilną osadzoną w uniwersum Final Fantasy, za grę oczywiście odpowiada SQUARE ENIX. Sama gra jest dość kontrowersyjna dla niektórych wiernych fanów serii, gdyż wprowadza portale między czasowe, dzięki czemu w grze zobaczymy postacie znane z wszystkich poprzednich gier Final Fantasy. Pełen opis tej primery znajdziecie w tym newsie.

Cover artWWE Mayhem

Reliance Big Entertainment nie zapomniało o swojej grze mobilnej WWE Mayhem, które teraz dostało nowe rozszerzenie. W grze pojawił się nowy event wprowadzający tryb gry Royal Rumble, który opiera się na zupełnie odmiennych zadach rozgrywki, aby wygrać musimy wyrzucić przeciwnika za ring. Nasz opis aktualizacji znajdziecie w tym newsie.

Cover artAyo: A Rain Tale

Ayo: A Rain Tale to świetna platformówka premium, która posiada bogatą historię, żyjący świat i ładną grafikę. Powinna być to pozycja obowiązkowa dla graczy lubiących taką rozgrywkę i to, że otrzymujemy całą zawartość gry od razu. Również tą premierę opisywaliśmy już na łamach naszego serwisu.

Cover artMad Skills BMX 2

Nowa gra studia Turborilla, Mad Skills BMX 2, powinna się spodować fanom dynamicznych gier sportowych. W grze bierzemy udział w zwariowanych wyścigach rowerowych. Sama gra posiada również ciekawy system fizyki, o którym możecie więcej przeczytać w naszym newsie premierowym, dostępnym pod tym linkiem.

Zapraszam do komentowania, która z gier waszym zdaniem najlepiej wypadłą w tym tygodniu.

Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Przejdź do strony rejestracji


Tagi
Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Close
Close