AktualizacjeNowości tygodniaPremiery

Najciekawsze premiery i aktualizacje tygodnia 24

Premiery i aktualizacje tygodnia 24. Kolejna odsłona najdłuższej serii na MobileGamer.pl. Podsumowanie najciekawszych premier i aktualizacji minionego tygodnia. Po raz kolejny eksperymentujemy z formą tej serii.

 

Cover art

Romance of the Three Kingdoms

Najnowsza mobilna premiera od NEXON’a. Więcej o tej mocno fabularyzowanej strategii przeczytacie w tym miejscu: Romance of the Three Kingdoms już dostępne na iOS i Android.

Cover art

WWE Mayhem

Reliance Big Entertaiment po raz kolejny wprowadzają nowy tryb rozgrywki do WWE Mayhem. Pełen opis event’u z walkami w klatce przeczytacie tutaj: Elimination Chamber nową aktualizacją WWE Mayhem.

Cover art

The Walking Dead: Road to Survival

Scopely w nowej aktualizacji do The Walking Dead: Road to Survival, skupia się na rywalizacjach klanów. Bardziej szczegółowy opis znajdziecie w tym miejscu: Rise to Power event w The Walking Dead: Road to Survival.

Cover art

Sonic Dash

Dzięki kolaboracji SEGA i Bandai Namco, w Sonic Dash będziemy mogli zagrać PAC-MAN’em. Również rozgrywka całkowicie uległa zamianie. Event jakiego jeszcze nie było Sonic i PAC-MAN zamienili się miejscami.

Cover art

PAC-MAN

Analogiczna sytuacja jak w przypadku Sonic Dash. Już teraz w PAC-MAN, możemy zagrać szalonym jeżem i zamiast uciekać, ganiać przeciwników. Event jakiego jeszcze nie było Sonic i PAC-MAN zamienili się miejscami.

Cover art

Nexomon

Gracze korzystający z systemu Android, właśnie otrzymali dostęp do Nexomon, mobilnej alternatywny dla klasycznych Pokemon’ów. Nasz premierowy news znajdziecie w tym miejscu: Można już grać w Nexomon na Androidzie.

Cover art

Seven Knights

Nowy tydzień, nowa aktualizacja do Seven Kinights. Netmarble Games trzyma się swoich planów i wciąż reglanie rozwijana tą produkcję. Pełniejszy opis 122 aktualizacji znajdziecie w tym miejscu: 122 aktualizacja Seven Knights, które jest na rynku już przeszło dwa lata.

Cover art

Pokémon GO

Wciąż mega popularne, wciąż rozwijane. Pokemon GO, od Niantic, dostaje nową aktualizację, a w niej nowy event: Legendarny Tydzień w Pokemon GO.

Cover art

Armored Warfare: Assault

My.com, wchodzi na rynek mobilny, z swoim Armored Warfare i zamierza powalczyć o miano najlepszej strzelaniki czołgowej na rynku. Pełen premierowy news dostępny pod tym linkiem: Premiera Armored Warfare: Assault na iOS i Android.

Cover art

Street Fighter IV Champion Edition

Nowa premiera na rynku mobilnym. Klasycznie Street Fighter IV, zostało przeniesiona z konsol starej generacji. Więcej o tej produkcji, znajdziecie w tym newsie: Street Fighter IV Champion Edition debiutuje na Androidzie.

Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o nowym formacie.

Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Przejdź do strony rejestracji


Tagi
Pokaż więcej

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Close
Close